Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Ayakta Yemek Yenen İşyerleri Denetlenmeye Devam Ediyor

Ayakta Yemek Yenen İşyerleri Denetlenmeye Devam Ediyor

Bir süre önce ayakta yemek yenen yerlerin denetimlerini yapan Keşan Belediye Zabıtası eksikleri olan iş yelerine eksiklerin tamamlanması için zaman tanımıştı. Ekipler 12 Temmuz 2017 Çarşamba günü yaptıkları denetimlerde eksiklikleri tespit edilen işyerlerini denetleyerek eksiklerin tamamlanıp tamamlanmadığını kontrol ettiler. Denetimler eksiklerini tamamlamayan işyerleri hakkında tutanak tanzim edilerek belediye emcümenine sevk edildi.   Gıda Mühendisi Murat...

Haberin Tarihi: 13 Temmuz 2017 - Okunma Sayısı:332 defa okundu.

Bir süre önce ayakta yemek yenen yerlerin denetimlerini yapan Keşan Belediye Zabıtası eksikleri olan iş yelerine eksiklerin tamamlanması için zaman tanımıştı.

img-20170712-wa0018 img-20170712-wa0020

Ekipler 12 Temmuz 2017 Çarşamba günü yaptıkları denetimlerde eksiklikleri tespit edilen işyerlerini denetleyerek eksiklerin tamamlanıp tamamlanmadığını kontrol ettiler.

Denetimler eksiklerini tamamlamayan işyerleri hakkında tutanak tanzim edilerek belediye emcümenine sevk edildi.

img-20170712-wa0021 img-20170712-wa0019

Gıda Mühendisi Murat Yalçınkaya, Gıda Teknikeri, Özge Çakır,  Sağlık Memuru Mehmet Çevik ve Zabıta Memuru Aynur Dehmen’den oluşan ekip, ayakta yemek yenen işyerlerine denetimlerde bulunmuşlar ve firmaları satışlarını terazi kullanarak yağmaları konusunda uyarmışlardı.

Yetkililer, halkın sağlığını yakından ilgilendiren işyerleri ile ilgili denetimlerin devam edeceğini belirterek, işyerleri sahiplerini hijyen kurallarına uymaları konusunda uyardılar.

Bir Yorum Yazın

*

Arşiv

Reklam Alanı