Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

BELEDİYE SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI

BELEDİYE SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI

Keşan Belediyesi Veteriner Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, yoğun kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanları için 8-9  Ocak 2017 tarihlerinde mama bıraktı. Zor koşullarda hayatta kalma mücadelesi veren sokak hayvanlarını belediye olarak unutmadıklarını belirten müdürlük yetkilileri, sokak hayvanlarının soğuk havada daha çabuk acıktığına vurgu yaptı ve bu konuda duyarlı vatandaş desteğinin de çok önemli...

Haberin Tarihi: 9 Ocak 2017 - Okunma Sayısı:1271 defa okundu.

Keşan Belediyesi Veteriner Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, yoğun kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanları için 8-9  Ocak 2017 tarihlerinde mama bıraktı.

img-20170109-wa0027 img-20170109-wa0022

Zor koşullarda hayatta kalma mücadelesi veren sokak hayvanlarını belediye olarak unutmadıklarını belirten müdürlük yetkilileri, sokak hayvanlarının soğuk havada daha çabuk acıktığına vurgu yaptı ve bu konuda duyarlı vatandaş desteğinin de çok önemli olduğuna dikkat çekti.

Her hafta konu hakkında uygulama yaptıklarını belirten müdürlük yetkilileri, belediyenin mama desteğinin süreceğini bildirdi.

Bir Yorum Yazın

*

Arşiv

Reklam Alanı