Bunu Konuşalım’ın Bu Haftaki Konuğu Kemal Kef Olacak.

Bunu Konuşalım’ın Bu Haftaki Konuğu Kemal Kef Olacak.

Bunu Konuşalım’da 14 Mart 2018 Çarşamba günü, “Sağlık sektörü çalışanlarının sorunları” konuşulacak. Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programında bugün, 14 Mart Tıp Bayramı kapsamında, “Sağlık sektörü çalışanlarının sorunları”  ele alınacak. Nilüfer Erk Oğuz’un sunacağı “Bunu Konuşalım”ın bu haftaki konuğu; Özel Keşan Hastanesi hekimlerinden, Kulak Burun Boğaz & Baş Boyun Cerrahisi...

Haberin Tarihi: 13 Mart 2018 - Okunma Sayısı:479 defa okundu.
Bunu Konuşalım’da 14 Mart 2018 Çarşamba günü, “Sağlık sektörü çalışanlarının sorunları” konuşulacak.
Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programında bugün, 14 Mart Tıp Bayramı kapsamında, “Sağlık sektörü çalışanlarının sorunları”  ele alınacak.
Nilüfer Erk Oğuz’un sunacağı “Bunu Konuşalım”ın bu haftaki konuğu; Özel Keşan Hastanesi hekimlerinden, Kulak Burun Boğaz & Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı Op.Dr.Kemal Kef olacak.
Saat 13.30’da başlayacak “Bunu Konuşalım”a, Edirne Tabip Odası Başkanı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu da, telefon bağlantısı ile katılacak.
Keşan FM yetkilileri; programın tekrarının, 14 Mart 2018 Çarşamba gün akşam saat 21.00’den itibaren radyodan dinlenebileceğini, program kayıtlarının ise www.kesan.fm adresinde yayınlanacağını bildirdi.

REKLAMLAR

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı

Künye

İmtiyaz Sahibi
Alpcan DEMİR

Editör
Erdoğan Demir

Adresimiz

Ajans Telefonu

Ajans Fax

Ajans Mail