CHP Edirne Kadın Kolu Başkanlarından Başkan Mehmet Özcan’a kongreye davet ziyareti…

CHP Edirne Kadın Kolu Başkanlarından Başkan Mehmet Özcan’a kongreye davet ziyareti…

 CHP Edirne İl Kadın Kolu Başkanı Çiğdem Gegeoğlu, Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret ederek, 20 Ocak 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilecek CHP Edirne İl Kadın Kolları Kongresi’ne davet etti. Beraberinde, CHP Keşan Kadın Kolu Başkanı Nasip Çakır ve Edirne İli’ne bağlı diğer kadın kolu başkanları ile saat 17.00 sıralarında Keşan Belediyesi’ne gelen...

Haberin Tarihi: 19 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:283 defa okundu.

 CHP Edirne İl Kadın Kolu Başkanı Çiğdem Gegeoğlu, Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret ederek, 20 Ocak 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilecek CHP Edirne İl Kadın Kolları Kongresi’ne davet etti.

Beraberinde, CHP Keşan Kadın Kolu Başkanı Nasip Çakır ve Edirne İli’ne bağlı diğer kadın kolu başkanları ile saat 17.00 sıralarında Keşan Belediyesi’ne gelen Gegeoğlu, Başkan Özcan tarafından makam odasında ağırlandı.

Gegeoğlu, Özcan’ı 20 Ocak 2018 Cumartesi günü Edirne’de gerçekleştirilecek, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılacak ve saat 12.00’de başlayacak kongreye davet için ilçelerdeki kadın kolu başkanları ile ziyaret ettiklerini bildirdi.

Özcan da CHP Edirne Kadın Kolu Başkanı Çiğdem Gegeoğlu ve diğer kadın kolu başkanlarına ziyaretleri ve davetleri için teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMLAR

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı

Künye

İmtiyaz Sahibi
Alpcan DEMİR

Editör
Erdoğan Demir

Adresimiz

Ajans Telefonu

Ajans Fax

Ajans Mail