Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Edirne Liglerinde Bu Haftanın Programı…

Edirne Liglerinde Bu Haftanın Programı…

SÜPER AMATÖR LİG Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV       Tunca 5 0 Subaşı 1 Uzunköprü 21 20 0 1 108 5 61 +103       18 Kasım 0 6 Uznköprü 2 18 kasım 21 15 3 3 45 20 48...

Haberin Tarihi: 30 Nisan 2016 - Okunma Sayısı:327 defa okundu.

SÜPER AMATÖR LİG

logo

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Tunca 5 0 Subaşı 1 Uzunköprü 21 20 0 1 108 5 61 +103
      18 Kasım 0 6 Uznköprü 2 18 kasım 21 15 3 3 45 20 48 +25
Osmanlı 4 2 Çarşı 3 Tunca 21 13 5 3 48 28 42 +20
  İpsala 1 1 DSİ 4 Subaşı 21 11 10 0 36 39 33 -3
      5 İpsala 21 10 9 2 42 45 32 -3
01-05 Srçhane2 13.30 Kirişhane     Anfrtalar 6 Kirişhane 21 9 8 4 42 45 31 -3
  Srçhane1 14.00 DSİ     Osmanlı 7 Anafartalar 21 10 8 3 32 28 30 -4      1HMV
  Subaşı 14.00 Subaşı     İpsala 8 Osmanlı 21 9 9 3 33 38 30 -5
  Uznköprü 13.30 18 Kasım     Tunca 9 DSİ 21 7 10 4 41 54 25 -13
      10 Çarşı 21 6 10 5 34 43 23 -9
      11 K arda 20 0 0 0 0 0 0 00 LÇ
      12 Keşan 20 0 0 0 0 0 0 -00 LÇ

2 AMATÖR A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Köprüce 6 2 Lalapaşa 1 Köprüce 1 1 0 0 6 2 3 +4
01-05 Srçhane1 16.00 Mega gnç Köprüce 2 Lalapaşa 2 1 1 0 5 7 3 -2
    3 Mega genç 1 0 1 0 1 3 0 -2
      4

2 AMATÖR B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Keşan idm 7 0 İbriktepe 1 Keşn idmn 2 2 0 0 11 0 6 +8
      Aslıhan 2 2 Kırcasalih 2 İbriktepe 2 1 1 0 5 9 3 -4
01-05 Kırcasalih 14.00 Kırcasalih     İbriktepe 3 Kırcasalih 2 0 1 1 5 6 1 -1
  Aslıhan 14.00 Aslıhan     Kşn idman 4 Aslıhan 2 0 1 1 4 7 1 -3

 

U 16  A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Saraçhane 1 0 Ender 1 Uzunköprü 8 8 0 0 32 14 24 +18
      Uzunköprü 3 0 Saraçhane 2 Ender 8 5 2 0 19 12 15 +7
    3 Saraçhane 8 4 4 0 24 16 12 +8
      4 Kazanova 8 3 5 0 24 24 9
      5 Subaşı 8 0 8 0 5 41 -6 -36 LİE

U 16  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Edirne 12 0 Mega genç 1 DSİ 8 7 0 1 42 2 22 +40
      2 Edirne 8 5 1 2 52 7 17 +45
    3 Keşan idmn 8 4 3 1 29 22 13 +7
      4 Köprüce 8 1 7 0 6 31 0 -25  LİE
      5 Mega gnç 8 0 8 0 1 68 0 -67 LİE

U-13 PLAY OF MÜSABAKALARI

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM
      Saray spor 2 3 Ender spor
     
27-04 Çarşamba Srçhane 1 16.30 Kşn idman     Saray Spor
   
30-04 Cumartesi Srçhane2 13.00 Ender spor     Keşan idman
   

U-16 PLAY OF MÜSABAKALARI

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM
30-04-2016 Saraçhane 1 13.00 B-1 DSİ A-2 Ender spor
  Saraçhane 1 15.15 A-1 Uzunköprü B-2 Edirne spor
   

 

Bir Yorum Yazın

*

Arşiv

Reklam Alanı