Edirne Süper Amatör Lig ve 1.Amatör Küme ile diğer liglerde bu hafta oynanacak karşılaşmaların programı ve Puan durumu şöyle;
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Tuncaspor | 19 | 15 | 3 | 1 | 64 | 16 | 48 | 48 | ||
2. | Keşanspor 1959 | 19 | 13 | 3 | 3 | 44 | 15 | 29 | 42 | ||
3. | İpsalaspor | 19 | 10 | 6 | 3 | 48 | 29 | 19 | 36 | ||
4. | 18 Kasım Kurtuluşspor | 19 | 9 | 3 | 7 | 26 | 24 | 2 | 30 | ||
5. | Yıldırım Gençlerbirliği | 19 | 8 | 5 | 6 | 37 | 23 | 14 | 27 | ||
6. | Osmanlıspor | 19 | 7 | 5 | 7 | 30 | 30 | 0 | 26 | ||
7. | Saraçhanespor | 19 | 6 | 5 | 8 | 27 | 37 | -10 | 23 | ||
8. | Keşan Anafartalarspor | 19 | 5 | 6 | 8 | 28 | 37 | -9 | 21 | ||
9. | Havsa Birlikspor | 19 | 5 | 6 | 8 | 23 | 40 | -17 | 20 | ||
10. | Edirne DSİ | 19 | 3 | 7 | 9 | 20 | 37 | -17 | 16 | ||
11. | Kirişhanespor | 19 | 3 | 5 | 11 | 24 | 42 | -18 | 14 | ||
12. | Subaşıspor | 19 | 3 | 2 | 14 | 16 | 57 | -41 | 11 |
SÜPER AMATÖR MURAT KAYASÖKEN SEZONU
Tarih | STAD | Saat | 1TAKIM | S | S | 2TAKIM | Takımlar | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
Saraçhane | 1 | 0 | Osmanlı | 1 | Tunca | 19 | 15 | 1 | 3 | 64 | 17 | 48 | +47 | |||
DSİ | 2 | 2 | Tunca | 2 | Keşan 1959 | 19 | 13 | 3 | 2 | 44 | 15 | 41 | +29 | |||
Yıldırım | 4 | 2 | Kirişhane | 3 | İpsala | 19 | 10 | 3 | 6 | 49 | 30 | 39 | +19 | |||
18 kasım | 0 | 2 | Havsa birlik | 4 | 18 Kasım | 18 | 9 | 7 | 2 | 26 | 22 | 29 | +4 | |||
Anafartalar | 2 | 0 | İpsala | 5 | Yıldırım | 19 | 8 | 8 | 3 | 34 | 30 | 27 | +4 | |||
Subaşı | 0 | 2 | Keşan 1959 | 6 | Osmanlı | 19 | 7 | 7 | 5 | 32 | 22 | 26 | +10 | |||
26-03 | Saraçhane1 | 13.00 | Saraçhane | Yıldırım | 7 | Saraçhane | 18 | 6 | 8 | 4 | 28 | 37 | 22 | -9 | ||
Saraçhane1 | 15.15 | Kirişhane | Anafartalar | 8 | Anafartalar | 19 | 5 | 8 | 6 | 28 | 37 | 21 | -9 | |||
Havsa | 15.15 | Havsa bir | DSİ | 9 | Hasva bir | 19 | 5 | 8 | 6 | 24 | 42 | 21 | -17 | |||
Subaşı | 15.15 | Subaşı | 18 Kasım | 10 | DSİ | 19 | 3 | 9 | 7 | 18 | 35 | 16 | -17 | |||
Osmanlı | 15.15 | Osmanlı | Tunca | 11 | Kirişhane | 19 | 3 | 11 | 5 | 22 | 43 | 14 | -21 | |||
Keşan | 15.15 | Keşan 1959 | İpsala | 12 | Subaşı | 19 | 3 | 14 | 2 | 17 | 57 | 11 | -40 |
1 AMATÖR A GRUBU MURAT KAYASÖKEN SEZONU
Tarih | STAD | Saat | 1TAKIM | S | S | 2TAKIM | Takımlar | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
Özel idare | 0 | 3 | Çarşı | 1 | Çarşı | 11 | 7 | 2 | 2 | 30 | 14 | 23 | +16 | |||
Y mahalle | 2 | 3 | Ayşeakdın | 2 | Karlıova | 11 | 7 | 3 | 1 | 41 | 21 | 22 | +20 | |||
Karlıova | 11 | 1 | Beğendik | 3 | Y Mahalle | 12 | 5 | 3 | 4 | 20 | 14 | 19 | +6 | |||
4 | Ayşekadın | 11 | 5 | 3 | 3 | 23 | 17 | 18 | +6 | |||||||
26-03 | Sarçhne2 | 14.00 | Ayşekadın | Karlıova | 5 | Doyran | 11 | 3 | 5 | 3 | 14 | 18 | 12 | +4 | ||
Doyran | 14.00 | Doyran | Çarşı | 6 | Özel İdare | 11 | 2 | 7 | 2 | 11 | 32 | 8 | -21 | |||
Keşan | 14.00 | Beğendik | Özel idare | 7 | Beğendik | 11 | 2 | 8 | 1 | 16 | 39 | 7 | -23 |
1 AMATÖR B GRUBU MURAT KAYASÖKEN SEZONU
Tarih | STAD | Saat | 1TAKIM | S | S | 2TAKIM | Takımlar | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
Keşan idman | 5 | 2 | Köprüce | 1 | Y imaret | 11 | 10 | 0 | 1 | 35 | 16 | 31 | +19 | |||
Küçükpazar | 0 | 0 | K Arda | 2 | Y karpuzlu | 11 | 7 | 2 | 2 | 45 | 14 | 23 | +31 | |||
Kazanova | 2 | 2 | Y imaret | 3 | Kazanova | 11 | 6 | 3 | 2 | 42 | 23 | 20 | +19 | |||
26-03 | Tüfad | 14.00 | Köprüce | Y.karpuzlu | 4 | K arda | 11 | 5 | 5 | 1 | 25 | 22 | 16 | +3 | ||
Zafet tan | 14.00 | K arda | Kazanova | 5 | Keşan idman | 11 | 5 | 6 | 0 | 26 | 33 | 15 | -7 1HMV | |||
Y imaret | 14.00 | Y imaret | K.idman | 6 | Küçükpazar | 12 | 1 | 9 | 2 | 20 | 51 | 5 | -31 | |||
7 | Köprüce | 11 | 1 | 9 | 1 | 17 | 51 | 4 | -34 |
U 14 FİNAL ve 3’ NCULUK MÜSABAKASI
Tarih | STAD | Saat | 1TAKIM | S | S | 2TAKIM |
22-03 | Saraçhane1 | 17.00 | Genç Aslanlar | Köprüce | ||
Çarşamba | ||||||
Saraçhane2 | 17.00 | DSİ | Y imaret |
U 16 A GRUBU
Tarih | STAD | Saat | 1TAKIM | S | S | 2TAKIM | Takımlar | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
Saraçhane | 0 | 5 | Ender | 1 | Köprüce | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | 2 | 3 | +7 | |||
Saray | 2 | 9 | Köprüce | 2 | Ender | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | +5 | |||
25-03 | Srçhane1 | 14.00 | Ender | Saray | 3 | Saraçhane | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | -5 | ||
4 | Saray | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 9 | 0 | -7 |
U 16 B GRUBU
Tarih | STAD | Saat | 1TAKIM | S | S | 2TAKIM | Takımlar | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
Y imaret | 0 | 7 | Edirne | 1 | Edirne | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 3 | +7 | |||
2 | DSİ | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | +3 | |||||||
25-03 | Srçhane1 | 12.00 | DSİ | Y imaret | 3 | Y İmaret | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | -7 | ||
4 | Karlıova | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | -3 1HMV |
U 16 C GRUBU
Tarih | STAD | Saat | 1TAKIM | S | S | 2TAKIM | Takımlar | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
Keşan 1959 | 0 | 6 | Keşan idman | 1 | K idman | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 3 | +6 | |||
Anafartalar | 4 | 4 | 18 Kasım | 2 | Anafartalar | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | |||
25-03 | Keşan | 13.00 | K.İdman | Anafartalar | 3 | 18 Kasım | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | ||
Uzunköprü | 15.00 | 18 Kasım | Keşan1959 | 4 | Keşan 1959 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | -6 |
U 13 A GRUBU
Tarih | STAD | Saat | 1TAKIM | S | S | 2TAKIM | Takımlar | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
Genç Aslan | 3 | 0 | Şükrüpaşa | 1 | DSİ | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 | +4 | |||
EdirneBir | 2 | 6 | DSİ | 2 | Genç Aslan | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | +3 | |||
3 | Şükrüpaşa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | -3 | |||||||
25-03 | Srçhane2 | 12.00 | Şükrüpaşa | Edirne bir | 4 | Edirne bir | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | -4 | ||
Srçhane2 | 14.00 | DSİ | G. Aslan | |||||||||||||
U 13 B GRUBU
Tarih | STAD | Saat | 1TAKIM | S | S | 2TAKIM | Takımlar | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
Yıldırım | 3 | 0 | Süloğlu | 1 | Tunca | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 2 | 3 | +4 | |||
Y imaret | 2 | 6 | Tunca | 2 | Yıldıırm | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | +3 | |||
21-03 | Yıldıırm | 18.00 | Mega genç | Y imaret | 3 | Y imaret | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | 0 | -4 | ||
Salı | Srçhane1 | 18.00 | Tunca | Yıldırım | 4 | Süloğlu | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | -3 1HMV | ||
25-03 | Yıldırım | 14.00 | Yıldırım | M.genç | ||||||||||||
Süloğlu | 14.00 | Süloğlu | Tunca |
U 13 C GRUBU
Tarih | STAD | Saat | 1TAKIM | S | S | 2TAKIM | Takımlar | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
Enez | 0 | 6 | Uzunköprü | 1 | Uzınköprü | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 3 | +6 | |||
Aşcıoğlu | 4 | 8 | Keşan idman | 2 | K. idman | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | 4 | 3 | +4 | |||
25-03 | Uzunköprü | 13.00 | Uzunköprü | Aşcıoğlu | 3 | Aşcıoğlı | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 8 | 0 | -4 | ||
Keşan | 15.00 | K.idman | Enez | 4 | Enez | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | -6 |
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)