İSMAİL ÖZDAĞLAR OLAYI..

    Turgut Özal iktidar olduktan kısa bir süre sonra;  o sırada otuz altı yaşında en genç bakan olan İsmail Özdağlar hakkında bir yolsuzluk iddiası ortaya attırmış ve Özdağlar’ı deyim yerinde ise; yiyerek kendinin dürüst bir politikacı olduğunu halkımıza kabul ettirmişti. Bundan kısa bir süre önce 112 acil servis ile ilgili yolsuzluklardan haberi olmadığını ifade...

Yazar: Hilmi DİNÇER - Yazının Tarihi: 20 Aralık 2013 - Okunma Sayısı:725 defa okundu.

imbik51

 

 

Turgut Özal iktidar olduktan kısa bir süre sonra;  o sırada otuz altı yaşında en genç bakan olan İsmail Özdağlar hakkında bir yolsuzluk iddiası ortaya attırmış ve Özdağlar’ı deyim yerinde ise; yiyerek kendinin dürüst bir politikacı olduğunu halkımıza kabul ettirmişti.

Bundan kısa bir süre önce 112 acil servis ile ilgili yolsuzluklardan haberi olmadığını ifade eden sayın Başbakan ortaya çıkan yeni durum karşısında ihtimâl; Özal gibi davranıp; bakanlarını AKP’den hesap soranların önüne “İşte aradığınız suçlular bunlar! Ben haram ve hak yemem..Halkım beni iyi tanır!.” Gibilerinden bir söylemle bu olayın içersinden güçlenerek çıkmayı deneyebilir.

Eğer halkımız, istifa etmek yarine; Sayın Başbakan tarafından kendisine sunulan bu yutturmacayı yerse; vay halimize!.

Bir Yorum Yazın

*

Arşiv

Reklam Alanı