Keşan TSO’dan Ücretsiz Yunanca Dil Kursu

Keşan TSO’dan Ücretsiz Yunanca Dil Kursu

Keşan TSO (Keşan Ticaret ve Sanayi Odası) 19 Aralık / 25 Ocak tarihleri arasında, Üyelerine ve üye çalışanlarına yönelik olarak ücretsiz Yunanca Dil Kursu düzenleyecek. Konu ile ilgili bilgi veren Keşan TSO Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Şapçı, üye ve üye çalışanlarına yönelik gerçekleştirecekleri Yunanca Dil Kursunun hafta içi 2 gün mesai saatleri dışında Keşan TSO...

Haberin Tarihi: 7 Aralık 2017 - Okunma Sayısı:150 defa okundu.

Keşan TSO (Keşan Ticaret ve Sanayi Odası) 19 Aralık / 25 Ocak tarihleri arasında, Üyelerine ve üye çalışanlarına yönelik olarak ücretsiz Yunanca Dil Kursu düzenleyecek.

Konu ile ilgili bilgi veren Keşan TSO Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Şapçı, üye ve üye çalışanlarına yönelik gerçekleştirecekleri Yunanca Dil Kursunun hafta içi 2 gün mesai saatleri dışında Keşan TSO Eğitim Salonlarında gerçekleştireceğini belirterek şunları kaydetti;

Kurs Sertifikalı Olacak…

“Toplamda 6 hafta sürecek olan kursumuzda katılımcılara Yunanca ticari konuşma dili üzerine eğitim vereceğiz. Kursumuz üyelerimize ve üye çalışanlarımıza yönelik olduğu için hafta içi 2 gün ve mesai saatleri dışında olacak. Ayrıca kursiyerlerimiz için 18:30/19:45 ve 19:45/21:00 olmak üzere iki alternatif kurs saati belirledik. Haftada 2,5 saat ve toplamda 30 saat dil eğitimi görecek olan kursiyerlerimiz kursun sonunda sertifikalarını alacaklar.”

İsmail Şapçı konuşmasının devamında; “Odamız tarafından, bölge halkı ve üyelerimize yönelik olarak verdiğimiz kurslarımızın yoğun ilgi ile karşılanmasından ötürü duyduğumuz memnuniyeti dile getirmek istiyorum. Daha önce açtığımız dil kurslarına ve diğer mesleki beceri kurslarımıza da ilgi oldukça yoğundu. Bölgemize gelen Yunanistanlı konuklarımızın yoğunluğu ve talepler üzerine Yunanca Ticari Konuşma Dili Kursu açmayı uygun gördük. İyi bir yabancı dil bilmek günümüzde en önemli gerekliliklerden biridir.” Şeklinde konuştu.

İsmail Şapçı son olarak, kurs ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyenlerin 714 11 37 numaralı oda telefonundan Keşan TSO personeli ile iletişime geçebileceğini belirtti.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı

Künye

İmtiyaz Sahibi
Alpcan DEMİR

Editör
Erdoğan Demir

Adresimiz

Ajans Telefonu

Ajans Fax

Ajans Mail