SAKIN DİYORUM SAKIN OYUNU ROTTERDAM’DA TÜRKLERİ BÜYÜLEDİ

SAKIN DİYORUM SAKIN OYUNU ROTTERDAM’DA TÜRKLERİ BÜYÜLEDİ

 Orontes  Productions un düzenlediği   muhteşem  tiyatro oyunu Hollanda nın Rotterdam şehrinde  Türklerin büyük beğenisini  kazandı. Rotterdam Zuidplein deki tiyatro salonunda   Yılmaz Morgül, Ahmet Çelik, Yelda Alp, Şebnem Schaefer ve Kerem de oluşan muhteşem gurup izleyicileri gülmekten adeta yerlere yatırdı. Orontes  organizatoru Ali Sabahoğlu  “Böyle güzel oyunları getirmeye devam  edeceğiz. Gayemiz Hollanda daki Türklerin tiyatroyu sevmesi...

Haberin Tarihi: 19 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:523 defa okundu.
 Orontes  Productions un düzenlediği   muhteşem  tiyatro oyunu Hollanda nın Rotterdam şehrinde  Türklerin büyük beğenisini  kazandı. Rotterdam Zuidplein deki tiyatro salonunda   Yılmaz Morgül, Ahmet Çelik, Yelda Alp, Şebnem Schaefer ve Kerem de oluşan muhteşem gurup izleyicileri gülmekten adeta yerlere yatırdı.

Orontes  organizatoru Ali Sabahoğlu  “Böyle güzel oyunları getirmeye devam  edeceğiz. Gayemiz Hollanda daki Türklerin tiyatroyu sevmesi ve sanata  sanatçıya önem vermesidir.” dedi.

İzleyicilerden Yasemin  Bilgiçer ” muhteşemdiler. Bizleri haftanın tüm yorgunluğunu üzerimizden aldılar. Emeği geçenlere ve sanatçılarımıza teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

Hollanda Altın Lale organizatoru Bülent Türker ise  “Hepsi  tek kelime ile muhteşemdi. Organizator Ali Sabahoğlu  beye teşekkür ederiz. Bu güzel oyunu bizlerle buluşturduğu için. Ayrıca Yılmaz Morgül muhteşem şarkıları ile bizleri eskilere götürdü.  Böyle organizeler daha çok olmalı ve halkımız tiyatroyu sevmeli ve desteklemeli “dedi.

İş adamlarından  Hot Blood  enerji içecekleri sahibi Volkan Özcan ise “Başka şehirden izlemeye geldim. İnanılmaz zevk aldım. Tek kelime ile  şahane idi.  Hem sanatçılara hemde organizator Orontes  e şükranlarımızı sunarız” şeklinde konuştu.

REKLAMLAR

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı

Künye

İmtiyaz Sahibi
Alpcan DEMİR

Editör
Erdoğan Demir

Adresimiz

Ajans Telefonu

Ajans Fax

Ajans Mail