SARDOS YENİDİBEK’TE YÜRÜDÜ

SARDOS YENİDİBEK’TE YÜRÜDÜ

Keşan Saros Doğa Sporları Topluluğu(SARDOS) geçtiğimiz hafta sonu Tekirdağ ilinin Malkara ilçesine bağlı Yenidibek (Pişman) mahallesinde ayak izlerini bıraktı. Öğleye doğru Yenidibek’ten başlayan doğa yürüyüşü sağanak yağış altında zirve hatlarına kadar devam etti . Öğleden sonra pişman göleti yanından dönülerek başladığı noktada son buldu. SARDOS adına bir açıklama yapan etkinlik sorumlusu Ayhan ALTINDİŞ;  Planlı faaliyetlerimizden...

Haberin Tarihi: 13 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:522 defa okundu.

Keşan Saros Doğa Sporları Topluluğu(SARDOS) geçtiğimiz hafta sonu Tekirdağ ilinin Malkara ilçesine bağlı Yenidibek (Pişman) mahallesinde ayak izlerini bıraktı. Öğleye doğru Yenidibek’ten başlayan doğa yürüyüşü sağanak yağış altında zirve hatlarına kadar devam etti . Öğleden sonra pişman göleti yanından dönülerek başladığı noktada son buldu.

SARDOS adına bir açıklama yapan etkinlik sorumlusu Ayhan ALTINDİŞ;  Planlı faaliyetlerimizden olan bu yürüyüşümüzde sağanak yağışın süreklilik arz etmesi ilk önce bizi iptal etmeye itse de katılımcıların yoğun istek ve yürekliliği  yürüyüşü gerçekleştirmemize sebep oldu. Derelerin taştığı, geçişlerin zor olduğu, yemek molası vermeden az bir dinlenme molası ile 12 km. lik yürüyüş parkurunu tamamlayan üyelerimizi takdir etmemek elde değil. Her zaman dediğimiz gibi fena hava şartlarına uygun malzeme ve teçhizat olduğunda her türlü faaliyet başarı ile gerçekleştirilir. Yenidibek doğa yürüyüşü açısından çok keyifli görsellere sahip parkurları içeren bir bölgemiz. Havanın kötülüğüne rağmen barındırdığı bu güzellikler katılımcıların beğenisini kazandı.

Önümüzdeki doğa yürüyüşü faaliyetlerimizde de farklı bölgelerde böyle keyifli parkurlarda ayak izlerimizi bırakmaya devam edeceğiz. Bizi SARDOS//facebook.com ve @sardoskesan ınstagram sayfasından takip edebilirsiniz ve faaliyetlerimize herkes katılabilir.

REKLAMLAR

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı

Künye

İmtiyaz Sahibi
Alpcan DEMİR

Editör
Erdoğan Demir

Adresimiz

Ajans Telefonu

Ajans Fax

Ajans Mail