SEMİH İĞDİGÜL’DEN HAYVAN HAKLARI KONUSUNDA ÖĞRENCİLERE SEMİNER

SEMİH İĞDİGÜL’DEN HAYVAN HAKLARI KONUSUNDA ÖĞRENCİLERE SEMİNER

Hayvan Hakları Savunucusu, Aktivist, Sinema ve Dizi Oyuncusu Semih İğdigül, 06 Aralık 2017 Çarşamba  günü KTSO Anadolu Lisesi’nde hayvan hakları konusunda öğrencilere seminer verdi. Keşan Belediyesi ve Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen seminerde Semih İğdigül  14.00 ‘de seminer verdi. Öğrencilere hayvan hakları konusunda bilgiler veren; hayvan sevgisi ve dostluğu hakkında çarpıcı hikayeler anlatan...

Haberin Tarihi: 6 Aralık 2017 - Okunma Sayısı:237 defa okundu.

Hayvan Hakları Savunucusu, Aktivist, Sinema ve Dizi Oyuncusu Semih İğdigül, 06 Aralık 2017 Çarşamba  günü KTSO Anadolu Lisesi’nde hayvan hakları konusunda öğrencilere seminer verdi.

Keşan Belediyesi ve Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen seminerde Semih İğdigül  14.00 ‘de seminer verdi.

Öğrencilere hayvan hakları konusunda bilgiler veren; hayvan sevgisi ve dostluğu hakkında çarpıcı hikayeler anlatan İğdigül, hayvanların; yemek, su ve sevgi dışında hiçbir beklentileri olmadığını aktardı.

İğdigül, hayvanların günlük yaşamın ve hayatın vazgeçilmez unsuru olduğunun altını çizdi çocuklar için karne ve yazlık hediyesi olamayacağını anlattı.

Semih İğdigül, Keşan Belediyesi’ne ve Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ile Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Saz’a  hayvan haklarının en büyük savunucuları olan çocuklara ulaşmasına yardımcı olduğu için  teşekkür etti.

 

İğdigül’ün seminerleri 7 – 8 Aralık tarihlerinde de devam edecek.

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı

Künye

İmtiyaz Sahibi
Alpcan DEMİR

Editör
Erdoğan Demir

Adresimiz

Ajans Telefonu

Ajans Fax

Ajans Mail