Güncel Manşet

10 Liraya 423 Bin 156 Lira Kazandı

10 Liraya 423 Bin 156 Lira Kazandı
Abdullah YILMAZ/İPSALA-Keşan Postası-
acetin (2) acetin (3)
İpsala merkezinde Nalbur dükkanı işleten 44 yaşındaki Nalbur Ali Çetin, 10 Lira 80 kuruşa oynadığı kuponla 423 bin 156 lira ikramiye kazandı.
İpsala 538 No.lu Ganyan Bayiinde oynadığı kuponla Diyarbakır Yarışlarında altılıyı tutturan Türkiye’de 2 kişiden biri olan Ali Çetin’in ikramiyesini önümüzdeki günlerde Türkiye Jokey Kulübünün merkezi İstanbul Veli efendiden alacağı öğrenildi.
538 No.lu İpsala Ganyan Bayii sahibi Suat Saygılı ise İstanbul Başakşehir Bayii ile birde kendi bayilerinden Ali Çetin’in büyük ikramiyeyi kazandığını ve kendileri için büyük bir gurur olduğunu söyledi.
DÜKKÂNIMI GENİŞLETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.
acetin (1)
Ali Çetin, At yarışlarından Kazandığı ikramiye çekini Türkiye Jokey Kulübünün İstanbul Veliefendi’deki merkezinden aldığını ve İpsala’da bir Bankaya teslim ettiğini kaydederek şunları söyledi: “Ben Ticaret ile uğraşan bir insan olduğum için, bu para benim işyerimi genişletmek amacıyla kullanacağım. Bizim yaptığımız iş gereği çok büyük bir para değil. Zaten ticaret ile uğraşan herkesin borcu vardır benimde borçlarım var bunları kapatacağım ve bir araba almak istiyorum. Bu para ile işyerime daha fazla mal alımı yapacağım ve bundan sonra daha rahat iş yaşamımı sürdüreceğim. Bir başka yatırımda yan tarafımdaki Dükkânı satın almayı da hedefliyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL