HESABIM
Üye Ol

1000 DÖNÜMLÜK YEŞİL ALAN TIRPANLANDI, ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

1000 DÖNÜMLÜK YEŞİL ALAN TIRPANLANDI, ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Keşan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Park ve Bahçeler Birimi, 4 ekiple ilçenin her noktasında yabani ot biçme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmalar başladığından bu yana ilçede yaklaşık 1000 dönümlük alanda tırpan yapıldığı bildirildi. Park ve bahçelerde, mezarlıklarda, vatandaşların kullanımına açık alanlarda gerçekleştirilen yabani ot temizliği ve çim biçme çalışmaları ile yeşil alanların daha estetik ve...

Haberin Tarihi: 12 Haziran 2019 - Okunma Sayısı:314 defa okundu.

Keşan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Park ve Bahçeler Birimi, 4 ekiple ilçenin her noktasında yabani ot biçme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmalar başladığından bu yana ilçede yaklaşık 1000 dönümlük alanda tırpan yapıldığı bildirildi.

Park ve bahçelerde, mezarlıklarda, vatandaşların kullanımına açık alanlarda gerçekleştirilen yabani ot temizliği ve çim biçme çalışmaları ile yeşil alanların daha estetik ve temiz bir görünüme kavuşturulması amaçlanıyor.

Halk sağlığı ve çevre temizliğinin ön planda tutulduğu ve belirlenen program dahilinde yürütülen çalışmaların devam edeceği ifade edildi.

Keşan’ın dört bir yanında çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri, halkın istek ve taleplerini de ön planda tutuyor.

Park ve Bahçeler Birimi’nin ayrıca cadde, sokak ve parklara daha estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla kendi serasında ürettiği bitkilerle çiçeklendirme çalışmalarını da sürdürdüğü bildirildi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı