Kamyon kasasında sürüklenen köpek sahiplendirildi.

Kamyon kasasında sürüklenen köpek sahiplendirildi.

Bakım için Keşan Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi’ne teslim edilen köpek duyarlı vatandaş tarafından sahiplenildi. Geçen ay Malkara Yolu’nda kamyon kasası arkasında sürüklenirken görüntülenen ve bakım için Keşan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne teslim edilen kangal cinsi köpek, gerekli tedavi ve bakım uygulandıktan sonra duyarlı bir vatandaş sahiplenildi. Müdürlükten yapılan bilgilendirmede, söz konusu köpeğin, olayın...

Haberin Tarihi: 9 Mart 2018 - Okunma Sayısı:639 defa okundu.

Bakım için Keşan Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi’ne
teslim edilen köpek duyarlı vatandaş tarafından sahiplenildi.

Geçen ay Malkara Yolu’nda kamyon kasası arkasında sürüklenirken görüntülenen ve bakım için Keşan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne teslim edilen kangal cinsi köpek, gerekli tedavi ve bakım uygulandıktan sonra duyarlı bir vatandaş sahiplenildi.
Müdürlükten yapılan bilgilendirmede, söz konusu köpeğin, olayın vuku bulmasının ardından Milli Parklar Edirne İl Müdürlüğü tarafından bakımının yapılması için Keşan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Keşan Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi’ne teslim edildiği belirtildi.
Bakımları yapılan ve küpelenerek kayıt altına alınan köpeğin kısırlaştırıldığı ve barınakta koruma altına alındığı belirtildi. Müdürlük yetkilileri söz konusu köpeğin Keşan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından Korucuköy’den duyarlı bir vatandaşa sahiplendirildiği dile getirildi.

 

 

REKLAMLAR

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı