HESABIM
Üye Ol

14 Mart Tıp Bayramı Kutlandı.

14 Mart Tıp Bayramı Kutlandı.

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Meydanı’ndaki  Atatürk Anıtı önünde çelenk sunma töreni düzenlendi. Saat 09:15’de Atatürk Anıtı önüne çelenk sunumu ile başlayan program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının sonrasında, Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde görevli Dr. Nurullah BÜLBÜL ile Özel Keşan Hastanesi adına Uzman Dr. Uğur ÖZDAĞLI tarafından günün...

Haberin Tarihi: 15 Mart 2019 - Okunma Sayısı:191 defa okundu.

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Meydanı’ndaki  Atatürk Anıtı önünde çelenk sunma töreni düzenlendi.

Saat 09:15’de Atatürk Anıtı önüne çelenk sunumu ile başlayan program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının sonrasında, Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde görevli Dr. Nurullah BÜLBÜL ile Özel Keşan Hastanesi adına Uzman Dr. Uğur ÖZDAĞLI tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılmasıyla sona erdi.

Programa, Keşan İlçe Sağlık Müdürü Dr. Hakan ÇETİN, Keşan Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Serhat GÖÇER, Özel Keşan Hastanesi Başhekimi Uz.Dr. Ali Haydar YILDIRIM, Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde görevli hekimler, Keşan’da görev yapan Aile Hekimleri ve sağlık çalışanları katıldı.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı