HESABIM
Üye Ol

Kurumlar Arası Halı Saha Turnuvası’nın şampiyonu Milli Eğitim RAM oldu

Kurumlar Arası Halı Saha Turnuvası’nın şampiyonu Milli Eğitim RAM oldu

Keşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından, Gençlik Haftası nedeniyle düzenlenen Kurumlar Arası Halı Saha Turnuvası’nın final maçı 14 Mayıs 2018 Pazartesi akşamı oynandı. 30 Nisan 2018 tarihinde başlayan Kurumlar Arası Halı Saha Turnuvası’nın son gecesinde, ilk olarak Emniyet Müdürlüğü ile Hükümet Konağı Çalışanları takımları karşı karşıya geldi. Saat 21.00’de başlayan bu karşılaşmada, Emniyet...

Haberin Tarihi: 16 Mayıs 2018 - Okunma Sayısı:417 defa okundu.

Keşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından, Gençlik Haftası nedeniyle düzenlenen Kurumlar Arası Halı Saha Turnuvası’nın final maçı 14 Mayıs 2018 Pazartesi akşamı oynandı.

30 Nisan 2018 tarihinde başlayan Kurumlar Arası Halı Saha Turnuvası’nın son gecesinde, ilk olarak Emniyet Müdürlüğü ile Hükümet Konağı Çalışanları takımları karşı karşıya geldi. Saat 21.00’de başlayan bu karşılaşmada, Emniyet Müdürlüğü, rakibini 11-3 mağlup ederek turnuvanın 3.’sü oldu. Turnuvanın final karşılaşması ise Milli Eğitim RAM ile Adliye takımları arasında oynandı. Bu karşılaşma da, Milli Eğitim RAM’ın 7-1’lik üstünlüğü ile tamamlandı. Alınan bu sonuçlara göre, turnuvanın şampiyonu Milli Eğitim RAM oldu.

Ödül töreni…

Maçların ardından gerçekleştirilen ödül törenine; Keşan Kaymakamı Nuri Özder, bazı daire amirleri ile sporseverler katıldı. Törende, takımlara kupaları verildikten sonra, Keşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Vedat Çimen, turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür etti.

İlker GÜREL-Gündem Saros

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı