TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 224.192
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.809
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 65
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.917
Bölgeden Güncel Manşet Okuma Sayısı: 147

15 ton atık toplandı

Daha Temiz Bir Keşan için Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde temizlik seferberliği gerçekleştirildi Keşan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde tüm ekipleriylebirlikte temizlik seferberliği gerçekleştirdi. TOKİ Yediyüz Evler..

15 ton atık toplandı

Daha Temiz Bir Keşan için Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde

temizlik seferberliği gerçekleştirildi

Keşan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde tüm ekipleriylebirlikte temizlik seferberliği gerçekleştirdi.

TOKİ Yediyüz Evler Bölgesi’nde 45 personelle geniş katılımlı gerçekleştirilen temizlik çalışmasında 15 ton atık toplandı.

Çevrenin gelecek olduğunu belirten Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Altay, geleceğimize sahip çıkmanın da en büyük sorumlulukları olduğunu kaydetti.

Altay, Keşan Belediyesi’nin çevre dostu belediye olduğunu bildirdi ve çevre temizliğinin vatandaşlarla birlikte bir bütün olduğuna dikkat çekti.

Mustafa Altay, “Vatandaşlarımız çevre temizliği konusunda hassas davranırlarsa, herkes kendi kapısının önünü süpürürse kentimiz daha temiz olur. Gösterdikleri ve bundan sonra gösterecekleri duyarlılık için vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.Bir şehir için en önemli hizmetlerden biri temizlik faaliyetleridir. Belediye olarak şehrimizin temizliğine çok önem veriyoruz. Her mahallemiz, her sokağımız bizim için çok önemli. Daha güzel ve temiz bir Keşan oluşturmak istiyorsak belediyemize olduğu kadar herkese sorumluluklar düşüyor. Keşan’ı duyarlı vatandaşlarımız, çocuklarımız ve esnafımızla birlikte Türkiye’ye örnek temiz bir kent yapacağız.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL