HESABIM
Üye Ol

17 Nisan ile 6 Eylül arası Satrun Retro’sunun Etklileri…

    Görkem YÜCE    Karma Astrolog gyuce@kesanpostasi.com     17 Nisan ile 6 Eylül arası Satrun Retro’sunun burçlara, yükselen burçlara ve Ay burçlarına olan etkileri: KOÇ Tamamlamanız gereken kariyerle,işle veya aile büyükleri Anne gibi figürlerle karmadan getirdiğiniz yarım kalmış konularda zorlanmalar yasayarak sorgulama süreci geçireceksiniz.Yarım kalmış işleri adaletli bir şekilde tamamlarsanız yolunuz açılacak ve...

Yazar: Görkem YüCE - Yazının Tarihi: 21 Nisan 2018 - Okunma Sayısı:992 defa okundu.

    Görkem YÜCE

   Karma Astrolog

gyuce@kesanpostasi.com

 

 

17 Nisan ile 6 Eylül arası Satrun Retro’sunun burçlara, yükselen burçlara ve Ay burçlarına olan etkileri:

KOÇ

Tamamlamanız gereken kariyerle,işle veya aile büyükleri Anne gibi figürlerle karmadan getirdiğiniz yarım kalmış konularda zorlanmalar yasayarak sorgulama süreci geçireceksiniz.Yarım kalmış işleri adaletli bir şekilde tamamlarsanız yolunuz açılacak ve başarı getirecek Satrun döngüsü bu süreçte.Ama halen hırs ve ben derseniz karmanızı tamamlayamaz ve sorumluluklar artar.Ama yeni ilişkiye başlanma gibi olaylar varsa kalıcı ve kaderinizi yaşamanız gereken bir durum olacak sevgili koçlar

BOĞA

Bu süreç sizler için zorlanmalar olsa da kalıcı başarı getirecek ama adaleti elden bırakmadığınız sürece  olacak.Eğer hukuki veya eğitim veya ya da uzak yerlerle iş deneyiminiz için destekler alarak sonuca varacaksınız.Bu süreç ağır işleyecek geçmiş karmanızdan getirdiğiniz enerjiyi boşaltmak için. Eski irtibatı kestiğiniz akrabalarla karşılaşmalar can sıkıcı konular ortaya çıkabilir sevgili Boğalar

İKİZLER

Ödemeler geçte olsa yerini bulacak tabi bu da can sıkıcı olacak. Alacaklarınız varsa uzun süredir bekliyorsanız bu karmadan getirdiğiniz borç enerjisini deneyimleme süreci olacak. Cinsel sorun,iletişim bozukluğu psikolojik sorunlara sebep olabilir, bazı ikizlerde. Bu süreçte kanla ilgili hastalıklar ve ufak tefek kazalara önlem almanız gereken durumlar yaşanabilecek. Gizli düşmanlar bilgilerinizi çalabilir ve bunu fark ederek can sıkıcı devreler geçirebilirsiniz sevgili İkizler bu süreçte bol dua veya meditasyon yanı hakla bir olun ki ruhsal rahatlayabilelim..

YENGEÇ

Zorlu bir süreç sizler için ikili ilişkilerde.Kendinizi sorgulama yapmadan harekete geçmeyiniz evli yengeçler. İletişimde kendinizi ifade etmekte başarısız olarak yanlış anlaşmalara yol açacak bu da kopmalar getirebilir.Sizde karmadan getirdiğiniz partnerinize karşı manipülasyondan uzak kalın adalet yolunu bulacak. İş yerinizde veya eşle olan konuları alttan alırsanız sonuçta mutluluk size gelecek sevgili Yengeçler bu arada çocuk sahibi olabilirsiniz..

ASLAN

Çalışma ortamında sıkıntılı bir süreç yaşarken işten kopmalar veya patronsanız eleman çıkarmalar söz konusu olacaktır.Aman adaleti elden bırakmayınız çünkü karmik bir döngü sureci yaşıyor olacaksınız.Karmadan getirdiğiniz yarım kalmış işleri tamamlama zaman dilimi bu 4 ay sürece.Yarım kalmış işlerde dönüşüm sağlayarak ani ani kararlar alacaksınız. Kronik rahatsızlığınız veya iyileştim dediğiniz hastalıklarınız gündeme gelebilir,eğer varsa zorlanmalarla birlikte tam tedavi sureci.

BAŞAK

Aşk konularında dikkat, aldanma veya aldatma enerjisi geziyor. Çocuklarla zorlanmalar yaşayabilirsiniz ama olumlu sonuçlar olacak çünkü iletişimde sorun kendini ifade edememe tartışmaya sebep verebilir daha dikkatli olunmalı konuşurken. Şans oyunları gibi, kumar gibi alışkanlıklardan uzak kalınmalı bu süreçte. Yani bu süreç risk alma süreci değil. Daha kalıcı sağlam konulara odaklanılmalı mesela sanatla alakanız varsa tam zamanı sevgili başaklar..

TERAZİ

Baba veya aile içinde yanlış iletişimle birlikte can sıkıcı konular konuşurken kırıcı olmamak için temkinli olun.Patronla iletişim kurmakta çekinmeyin hakkınızı isteyiniz çünkü sizin hakkınız olanı isteyeceksiniz.Eski mevzular gün yüzüne çıkarken sorgulama yapacaksınız,ben bunu şimdi anladım gibi şaşkınlıklar yaşayabilirsiniz.Kendinizi dip de gibi hissederek depresyon bir ruh halinde olaylarla sanki başa çıkamama duygusu içinde bulacaksınız.Halbuki yapılanma sürecini değerlendirin. Yeni ev alma,taşınma ile ilgili gündemler var sevgili Teraziler..

AKREP

Kardeşler,yakın arkadaşlar,komşularla geçmişten gelen sorunları sorgulayacaksınız.Eskisi gibi verici fedakar olmaktan çıkıyor dengeyi sağlayacaksınız.Çünkü kadir kıymet bilmediniz.Aşk konularında ani bitişler ani başlangıçlar sizin hayrınıza olacak görünüyor. Çocuklarınıza güven sarsılması yaşayabilirsiniz bence akış da kalın.Yeni eğitim konuları,evraklar ve yeni yolculuklar zihninizi yorarak  sorumluluklar almanızı sağlayacak bu süreçte. Kendinizden yaşca büyük kişiler dönüşümünüz de yardımcı olacak, canınızı sıkmayın kalıcı güzel haberler var sevgili Akrepler..

YAY

Parasal konularda daralmaya veya size ait olan ne varsa her şeyden bu süreçte sorunlar yasamaya sebebiyet verirken alınan sözlerde aksamalar yasayacaksınız.Dikkatli olun depresyona girebilirsiniz. Satrun Retro’su karmadan getirdiğiniz kadersel enerji. Yani kimseyi suçlamayın kendinizi yargılar sorgularsanız her şey yerinde olacaktır.Herkesle her şeyi paylaşmayın dengeyi sağlayın ve meditasyonla olumlamalar iç dünyanızı rahatlatabilir.Gönül işlerinde dağılmalar olabilir.Tansiyonunuza dikkat edin ruhunuzu yoruyorsunuz sevgili Yaylar..

OĞLAK

Kişisel yetenekleri olanlar bu süreçte kendilerini beceriksiz bir işe yaramayan melankolik bir dört ay süreci içinde olacaklar.Eğer estetik gibi ameliyatlar düşünüyorsanız bu süreçte zorlanmalar yaşarsınız,erteleyin derim. Gelecek korkusu, kaygısı zihniniz yiyip kemirtiyor olması işinize odaklanma eksikliği yaratıyor.Bu süreçte hiç bir şeyden zevk almama durumu aşk konularında düşünmeden ani atılımlarda bulunarak can sıkıcı zaman dilimi geçirebilirsiniz. Olayları içe atmaktan vazgeçin paylaşın ve olunmamalarla bu süreci rahat geçirebilirsiniz.Ellere kemikler dikkatli olun sevgili Oğlaklar..

KOVA

Sizler için bu süreç kendini ifade edememe durumu yüzleşmeyi sağlayacak. Karmadan getirdiğiniz ilişki enerjisi gün yüzüne çıkacak.Güvensiz yaklaşımınız ruh halinizi bozarak zihninizi yoracaksınız.Kronik rahatsızlıklar ortaya çıkabilir buda ev ortamında sizi huzursuz kılacak.Devletle ilgili konularda olumlu haber alabilirsiniz ne kadar daralsanız da. Farkındalılığınız artabilir bu da bakış açınızı değiştirecek ama öfke patlamalarına engel olmak için spor ve meditasyon ibadet size huzur sağlar sevgili Kovalar…

BALIK

Vakıflar,dernekler, hükümet alanlarında, yeni çevreler arkadaşlarla oldukça can sıkıcı olaylarla sorgulama sürecine girdiniz .Ben demeyi öğrenmek için birazda olsa haksızlığa uğrayarak öğreneceksiniz. Zihniniz çok yorgun çünkü kendinizi dağılmış hissediyorsunuz. Görüşmediğiniz arkadaşlar sizi arayabilir yarım kalmış konuları tamamlamak için iyi fırsat. Parasal konular ani giriş ve ani kayıplar verebilir. Miras meselesi olan balıklar için adalet yerini bulacak sevgiler..

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı