18 Kasım Kurtuluşspor şampiyon oldu.

18 Kasım Kurtuluşspor şampiyon oldu.

HABER FOTO ENGİN ÖZCAN Edirne ikinci amatör liginde şampiyonu belirleyecek maç olması sebebi ile  Çekişmeli maç oldugundan havanında güzel olmasından dolayı bol seyirci maça iştirak etti  Hakemler.: Günay Karagüll,Süleyman Kırbıyık,Süleyman Paçaman KIRCASALİH SPOR: Ümit,Levent,Emrah,Mustafa,Soner,Mehmet beyaz,Hakkı,Mehmet,Hamit,Umut,Aykut,Enis,Rıfat,Berke,Ceyhun,Semih. 18 KASIM KURTULUŞ SPOR: Ferdi,Cüneyt,İbrahim tavaş,Oktay,İbrahim akbuz,Harun,Orhan,Mesut,Mesut,Tugay,Galip,Soner,Celal,İbrahim doğru,Beyram,Semircan,Ege,İlkay,Cem. Kırcasalih spor 18 Kasımspor’a geçen maçta 3.1 yenilmişti bu maça mutlak galibiyet ...

Haberin Tarihi: 13 Mayıs 2013 - Okunma Sayısı:1118 defa okundu.

HABER FOTO ENGİN ÖZCAN

Edirne ikinci amatör liginde şampiyonu belirleyecek maç olması sebebi ile  Çekişmeli maç oldugundan havanında güzel olmasından dolayı bol seyirci maça iştirak etti

 kircasalih_spor_evinde_sampiyonlugu_kacirdiHakemler.: Günay Karagüll,Süleyman Kırbıyık,Süleyman Paçaman

DSCF3966

KIRCASALİH SPOR: Ümit,Levent,Emrah,Mustafa,Soner,Mehmet beyaz,Hakkı,Mehmet,Hamit,Umut,Aykut,Enis,Rıfat,Berke,Ceyhun,Semih.

DSCF3968

18 KASIM KURTULUŞ SPOR: Ferdi,Cüneyt,İbrahim tavaş,Oktay,İbrahim akbuz,Harun,Orhan,Mesut,Mesut,Tugay,Galip,Soner,Celal,İbrahim doğru,Beyram,Semircan,Ege,İlkay,Cem.

Kırcasalih spor 18 Kasımspor’a geçen maçta 3.1 yenilmişti bu maça mutlak galibiyet  ve 3- 0 alması lazım gerekiyorud. Maçı Kırcasalihspor 2-0 kazanırsa  tarafsız sahada maç oynanacak.

Maça ev sahibi Kırcasalihspor maça başladı 23.dakikada  Kırcasalihspor’dan kaptan Soner korneden gelen topu ceza sahası içinde güzel bir kafayla golüyle takımını 1.0 öne geçiren golünü attı ve takımını ve seyirciyi biraz umutlandırdı.

35. dakikada 18 kasımspor’dan kaleci Ferdi topu iki çatal arasından dışarı çeldi .

40.dakikada  Kırcasalih spordan ümit mutlak golü önledi.

44.dakikada Kırcasalihspor’dan Mehmet Beyaz kırmızı kart gördü ve bu önemli maçta  takımını 10 kişi bıraktı ve ilk yarıyı Kırcasalih spor  1-0 önde kapattı.

İkinci yarı   rüzgarı da arkasına alan 18 Kasım Kurtuluşspor maça başladı maç karşılıklı ataklarla top bir o kalede bir o kalede derken 75.dakikada 18 kasım Kurtuluşspor’dan İbrahim Tavaş  kırmzı kart gördü oda takımını 10 kişi bıraktı ve çeşitli ataklar sonucu başka gol sesi gelmeyince 90 dakika sonunda  Kırcasalihspor karşılaşmadan 1-0 galip ayrıldı.  Maç bittikten sonra Kırcasalihspor’dan Ümit kırmızı kart gördü ve 18 Kasımspor zorda olsa şampiyonluğunu kutlamış oldu

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı