TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 362.213
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 28.465
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 198
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.160
Çevre

19 Eylül 2021 Pazar günü kimseye söz vermeyin…

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, bisiklet sürmenin özgürleştirdiğini ve kadınların bir araya geldiklerinde ne kadar güçlü olduğunu hatırlatmak, şehirlerde daha fazla kadının bisikletli ulaşımı seçmesini özendirmek ve yerel yönetimlerden güvenli bisikletli..

19 Eylül 2021 Pazar günü kimseye söz vermeyin…

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, bisiklet sürmenin özgürleştirdiğini ve kadınların bir araya geldiklerinde ne kadar güçlü olduğunu hatırlatmak, şehirlerde daha fazla kadının bisikletli ulaşımı seçmesini özendirmek ve yerel yönetimlerden güvenli bisikletli ulaşım altyapısı istemek için bir fırsattır.
Bu yüzden 2013 yılından beri, her Eylül ayının 3.Pazar günü “Otomobilsiz Kentler Günü”ne de dikkat çekmek için bisikletlerimizle yollardayız.
Turumuza tüm kadınları bekleriz.
Kayıt yaptırmak yok, para ödemek yok. komşularınızı, arkadaşlarınızı, meslektaşlarınızı bisiklete binmeye davet etmek için harika bir fırsat.
SKBT Keşan Organizasyon Komitesi olarak, 19 Eylül 2021 Pazar günü saat 17:00’da tüm kadınları bisikletli veya bisikletsiz Keşan Cumhuriyet meydanına bekliyoruz. Tur Cumhuriyet meydanından başlayıp, Bendis Avm’de son bulacaktır.
Haydi hazırlıklar başlasın, kadınlar yollara çıkınca yollar çiçek açar, ekzoz kokusu yerine parfüm kokusu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL