HESABIM
Üye Ol

19 Mayıs Programı Belli Oldu

19 Mayıs Programı Belli Oldu

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası’nın 100. yıl kutlama programı belli oldu. Kutlama programı kapsamında, 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü, saat 10.00’da, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün çelengi, Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önüne sunulacak. Saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı’nın söylenmesiyle devam edecek tören, tüm gençlik adına Keşan Yusuf...

Haberin Tarihi: 13 Mayıs 2019 - Okunma Sayısı:555 defa okundu.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası’nın 100. yıl kutlama programı belli oldu.

Kutlama programı kapsamında, 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü, saat 10.00’da, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün çelengi, Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önüne sunulacak. Saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı’nın söylenmesiyle devam edecek tören, tüm gençlik adına Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencisi ve Gençlik Merkezi üyesi Talha Döneray, günün anlamı ile ilgili konuşmayı yapması ve Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ile Safiye Erol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Trakya yöresi halk oyunları gösterisi ile sona erecek.

19 Mayıs’ta yapılacak tören…

19 Mayıs 2019 Pazar günü, saat 09.30’daki tören ise Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önüne, Keşan’daki spor kulüpleri, öğrenciler ve halkın katılımıyla çelenk sunulacak. Daha sonra, Keşan Belediye Bandosu eşliğinde saygı duruşunda bulunulacak ve İstiklal Marşı söylenecek. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Vedat Çimen, burada günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapacak. Saat 10.00’da, bayrak, bando, SARDOS, DOÇEK gruplarını bisiklet kortejleri, spor kulüpleri, öğrenciler ve halkın katılımıyla Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’ne yürüyüş yapılacak.

Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’ndeki tören…

Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’nde, saat 10.30’da devam edecek kutlama töreninde, öğrenciler tarafından hazırlanan çeşitli gösteriler sahnelenecek. Öte yandan, hafta boyunca, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen çeşitli spor müsabakaları devam edecek.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı