Güncel Okuma Sayısı: 51

19 Mayıs’ı Kutluyoruz…

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 97. yılı bugün yapılacak törenlerle kutlanacak. Saat 09.00’daki törende, Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önüne, Keşan’daki spor kulüpleri, öğrenciler ve halkın katılımıyla çelenk..

19 Mayıs’ı Kutluyoruz…

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 97. yılı bugün yapılacak törenlerle kutlanacak.

indir

Saat 09.00’daki törende, Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önüne, Keşan’daki spor kulüpleri, öğrenciler ve halkın katılımıyla çelenk sunulacak. Daha sonra, Keşan Belediye Bandosu eşliğinde saygı duruşunda bulunulacak ve İstiklal Marşı okunacak. Saat 09.20’de, KEDOST ve SARDOS kulüplerinin bisiklet korteji önce, halkın katılımıyla Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’ne yürüyüş yapılacak.

Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’ndeki tören

Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’nde, saat 10.00’da devam edecek kutlama töreninde, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Vedat Çimen tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma yapılacak. Liseler arasında yapılan şiir yarışmasında birinci seçilen eserin okunmasıyla devam edecek törende, Gençlik Merkezi müzik grubu öğrencileri sunum yapacak. Tören; Keşan Hak Eğitimi Merkezi Halk Oyunları Ekibi’nin İzmir yöresi Zeybek gösterisi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü taekwondo gösterisi, yarışmalarda dereceye girenlere ödüllerin verilmesi ve Özel Keşan Uğur Anadolu Lisesi Halk Oyunları Ekibi’nin Ardahan yöresi gösterisini sunmasının ardından, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Merkezi Halk Oyunları öğrencilerinin Zeybek gösterisi ile sona erecek

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL