Vefat Okuma Sayısı: 352

Vefatlar-05 Mayıs

 Erdoğan Sepetçi  Mustafa Kemal Paşa Mahallesi halkından Selahattin Sepetçi’nin kardeşi, Ergül Sepetçi’nin ağabeyi, Ayhan Sepetçi’nin anneleri, Güler Sepetçi’nin eşi, Sami Sepetçi ve Sıla Sepetçi’nin babaları olan Erdoğan Sepetçi Hakk’ın rahmetine..

Vefatlar-05 Mayıs

 Erdoğan Sepetçi

 Mustafa Kemal Paşa Mahallesi halkından Selahattin Sepetçi’nin kardeşi, Ergül Sepetçi’nin ağabeyi, Ayhan Sepetçi’nin anneleri, Güler Sepetçi’nin eşi, Sami Sepetçi ve Sıla Sepetçi’nin babaları olan Erdoğan Sepetçi Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.

Erdoğan Sepetçi, 05.05.2020’de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından TOKİ’deki evinden alınarak Enez Yolu Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Merhum’a Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

www.kesanpostasi.com


Muhterem Sal

 Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Servet ve Bayram Sal’ın oğulları, Saniye Sal’ın eşi, Gündem Saros Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Gazeteci arkadaşımız İlknur Sal, Ferdi Sal, Gülnur Badır’ın babaları, Metin Badır, Elif Sal’ın kayınpederleri, Gökçe Badır, Deniz Badır, Elifnaz Sal, Emir Poyraz Sal’ın dedeleri, Merhum Muhittin, Süleyman, Nurettin, Gülseren Karanfil ve Gülten, Raziye, Sevgüzel’in kardeşleri olan Muhterem Sal (Çakır) Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.

Muhterem Sal, 05.05.2020’de öğle vaktinden sonra Kayalı Mahallesi’ndeki evinin önünden alınarak Enez Yolu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Merhum’a Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

www.kesanpostasi.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL