Güncel Spor

1923 Keşan Gençlik Spor Kulübü’nden Özcan’a ziyaret…

1923 Keşan Gençlik Spor Kulübü’nden Özcan’a ziyaret…

1923 Keşan Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu 9 Kasım 2015 Pazartesi günü Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret ettiler.

DSC_5861 DSC_5863

Kulüp Başkanı Turgay Balcı ile yönetim kurulu üyeleri Ali Serçiler, Harun Akkaya, Celalettin Durmaz ve Serkan Balcıoğulları, saat 12.00’de Keşan Belediyesi’ne gelerek burada Özcan’a bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

DSC_5865  DSC_5869

Özcan, 1923 Keşan Gençlik Spor Kulübü’nün altyapıya önem vermesi gerektiğini ve hedeflerini büyük tutmamasını isteyerek “Kulüplerimizin kendi çocuklarımıza spor yaptırması en büyük dileğim. Bütün kulüplerimize olduğu gibi 1923 Keşan Gençlik Spor Kulübü’ne de aynı tavsiyede bulunuyorum. Yeni yönetim kuruluna da başarılar diliyorum. Keşan Belediyesi olarak her kulübümüze olduğu gibi imkanlar ölçüsünde bu kulübümüze de gereken desteği vereceğiz” dedi.

Balcı da, 1923 Keşan Gençlik Spor Kulübü olarak, Özcan’a nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirterek “Biz sayın başkanımızın da söylediği gibi altyapıya önem veren bir kulübüz. Bizim için kendi çocuklarımıza spor yaptırmak en büyük dilediğimiz ve hedefimizdir. Önümüzdeki günlerde hocamızla birlikte okul ziyaretlerinde bulunarak voleybola yatkın  çocuklarımızı tespit ederek kulübümüze kazandırmak amacındayız. Sayın başkanımıza spora sağladığı katkılar nedeniyle teşekkür ederiz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL