1923 Keşan Gençlik ve Spor Kulübü, 2. lig yolunda destek bekliyor

1923 Keşan Gençlik ve Spor Kulübü, 2. lig yolunda destek bekliyor

1923 Keşan Gençlik ve Spor Kulübü İkinci Başkanı Harun Akkaya, Başkan Yardımcısı Harun Arslan ve Voleybol Şube Sorumlusu Murat Çınar, dün düzenledikleri kahvaltılı basın toplantısı ile 2. lig yolundaki süreç hakkında bilgi verip Keşan halkından destek istedi. Saat 10.30 sıralarında başlayan  kahvaltılı basın toplantısında, ilk olarak Harun Akkaya söz aldı. 1923 Keşan Gençlik ve Spor Kulübü olarak Yıldız Kızlar takımı ile 1 ay...

Haberin Tarihi: 13 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:527 defa okundu.

1923 Keşan Gençlik ve Spor Kulübü İkinci Başkanı Harun Akkaya, Başkan Yardımcısı Harun Arslan ve Voleybol Şube Sorumlusu Murat Çınar, dün düzenledikleri kahvaltılı basın toplantısı ile 2. lig yolundaki süreç hakkında bilgi verip Keşan halkından destek istedi.

Saat 10.30 sıralarında başlayan  kahvaltılı basın toplantısında, ilk olarak Harun Akkaya söz aldı. 1923 Keşan Gençlik ve Spor Kulübü olarak Yıldız Kızlar takımı ile 1 ay önce Edirne’de şampiyon olduklarını hatırlatarak, “Bu kategorideki grup maçlarının yeri ve zamanı ilerleyen günlerde belli olacak. Küçük Kızlar kategorisindeki maçlarımız bu hafta başladı. Geçtiğimiz Cumartesi günü Havsa Belediyesi Gençlik Spor’u Havsa’da 3-2 yendik. Edirne DSİ’yi de Keşan’da Pazar gün 3-0 yendik. Yaklaşık 1 ay önce de, 2. lig yolunda, Lüleburgaz’da gerçekleştirilen Bölgesel Lig grup maçlarında şampiyon olduk. 16 Şubat tarihinde başlayıp 3 gün süre ise Tekirdağ’da, 2. lige yükselme maçları oynanacak. Rakiplerimiz; Şişli Belediyesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Kartal Anadolu Yıldızları takımları olacak. Bu zor bir grup ama biz Keşan’ı en iyi şekilde temsil etmek için gideceğiz. Çocuklarımız iyi hazırlanıyor. Bu süreçte bizlere desteklerini esirgemeyen Keşan Belediye Başkanımız Op. Dr. Mehmet Özcan‘a teşekkür ederiz. Yönetici arkadaşlarımız ellerinden gelen gayreti gösteriyor. Bizler için kritik olan bu haftada, takımımızın yalnız bırakılmamasını istiyoruz.” dedi.

Çınar: “Vatandaşlarımız, Pazar günlerini bu kızlarımızın maçlarını izleyerek geçirebilirler”

Daha sonra söz alan Murat Çınar, Cuma günü başlayacak ve 3 gün sürecek maçlarda şampiyon olmaları durumunda 2. lige yükseleceklerinin altını çizerek, “Keşan’ın esnafları, tüm halkın 1923 Keşan Gençlik ve Spor Kulübü’ne destek vermesini bekliyoruz. Keşan adının 2. ligde olmasını istiyoruz. Altyapıda oynayan kızlarımızın hepsi Keşanlı. Biz bir şeyler yapmak istiyoruz. Sadece maddi anlamda değil, manevi olarak da destek bekliyoruz. Maçlarımıza gelip bu kızlarımızı desteklesinler. Bu sonuçta bir Keşan’ın takımı. 3 ya da 5 kişinin değil, adının başında da belirtildiği gibi bir ‘Keşan’ takımı. Bizler yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz. Hafta sonları, minik kızların maçları başladı. Vatandaşlarımız, Pazar günlerini bu kızlarımızın maçlarını izleyerek geçirebilirler. Başarılı bir takımımız var. Bu başarının daim olması için destek şart.” diye konuştu.

İlker GÜREL-Gündem Saros

REKLAMLAR

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı