TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 168.894
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 6.435
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 159
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.932
Köşe Yazısı Okuma Sayısı: 44.141

2018-2027 Chiron’un Burçlara Etkileri…

    Görkem YÜCE    Karma Astrolog gyuce@kesanpostasi.com 2018 İLE 2027 YILI ARASIN’DA CHIRON 12 BURCA TEKÂMÜL SÜRECİ YAŞATIRKEN KENDİ KENDİMİZE ŞİFALANMAYI ÖĞRENECEĞİMIZ ALANLAR. KOÇ ve yükselen KOÇ burçlarına Chiron’un 9..

2018-2027 Chiron’un Burçlara Etkileri…

    Görkem YÜCE

   Karma Astrolog

gyuce@kesanpostasi.com

2018 İLE 2027 YILI ARASIN’DA CHIRON 12 BURCA TEKÂMÜL SÜRECİ YAŞATIRKEN KENDİ KENDİMİZE ŞİFALANMAYI ÖĞRENECEĞİMIZ ALANLAR.
KOÇ ve yükselen KOÇ burçlarına Chiron’un 9 yıl boyunca ekileri başkalarına liderlik edebilirken kendi sorunlarınızı çözmekte özgüven eksikliği verecek.
Etrafın ne kadar kalabalık olursa olsun kendini yalnız hissettirecek. Kendini beğenmemek ve hep kusur arar olacaksınız. Kariyer ve aile ile ilgili çözmeniz gereken sorunlar var. 1.5 yıl sonra hayata bakış açınız güzel anlamda değişmeye başlayacak. 2010 dan bu yana oldukça zorlu bir süreçten geçtiniz sevgili Koçlar.

BOĞA ve yükselen BOĞA burçlarına Chiron’nun 9 yıl boyunca etkileri zaman zaman gizli düşmanlarınızla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Korkularınızla yüzleşeceksiniz kendi içinize kapanarak şifa bulacaksınız. Chiron size sabitlik ve bağımlılık duygunuzu bıraktıracak şifalanacaksınız. 1.5 yıl kadar eğitim veya uzak yerlerden sorunlar çözmeniz gerekecek. Ama bu arada ruhsal durumunuzu kontrol altında tutun. Eşinize dostunuza kendinizi feda edecek kadar zamanınızı ve enerjinizi vereceksiniz, dengede kalın derim sevgili Boğalar.

İKİZLER ve yükselen İKİZLER burcuna Chiron’un 9 yıl boyunca etkileri; Arkadaşlarınıza verdiğiniz emeğin karşılığını alamamak ve başarınızın kıskanılması sizi üzebilir. Yalnızlık duygusu içten içe sizi yaralar olacak çünkü sizi anlamakta zorlanacak çevrenizde ki kişiler. 1.5 yıl kadar finansal konularda zorlamalar olabilir. Daha sonra gelir kaynaklarıniz atacak. Babadan destek görmeye bilirsiniz. 50 yaş üstü iseniz hayallerinizi gerçekleştireceksiniz sevgili İkizler.

YENGEÇ ve yükselen YENGEÇ burçlarına 9 yıl boyunca Chironun’un etkileri; Kariyerde zorlamalar getirecek bu size yetersizlik duygusu verecek. İş yerinde yeniden yapılanma söz konusu olabilir. Gelenek ve göreneklerinize bağlı olmanız statünüzde zedelenmelere sebebiyet vermemesi içinin dengede kalmalısınız. Anne veya eşinizin annesiyle olan bağlarda sorunları çözmeniz gerekecek. Sevgili Yengeçler evli iseniz eşinizle olan sorunları 1.5 yıl sonra düzene koyacaksınız tabi ki sabır ederseniz.

ASLAN ve yükselen ASLAN burçlarına 9 yıl boyunca Chiron’un etkileri; Farklı inançlı insanların fikirlerine kapılmamaya dikkat edin. Eğtim hayatınız varsa zorlanarak yarım bırakabilirsiniz. Hukuki meseleler başvurmanız gerekebilir. İş yerinde patron veya işçilerle problemler çözmeniz gerektirecek mevzular olacak. Uzak yollardan zorlanmalar yaşayacaksınız, 1,5 yıl psikolojinizi bozmamaya dikkat ediniz sonra her şey iyi olacak sevgili Aslanlar.

BAŞAK ve yükselen BAŞAK burçlarına 9 yıl boyunca Chiron’un etkileri; finansal konular gündeminizde olacak. Eş parası veya miras konuları, borçlar ve krediler sizi meşgul edecek. Kimseye borç vermeyiniz 7 yıl geri almakta zorlayacaksınız. Cinsel tercihinizi sorgulayabilirsiniz ya da ölüm ötesini sorgulayacaksınız. Çocuklarınızla olan problemleri çözerken ve aşk konularına bakış açınız 1,5 yıl sonra değişecek.

TERAZİ ve yükselen TERAZİ burçlarına 9 yıl boyunca Chiron’un etkileri; yapacağınız her ortaklığı sorgulamadan kabul etmeyin, ortaklık size derinden yara açabilir. Sorunlu evlilik veya hasta eşle uğraşmanız gerekebilir. İkili ilişkiye girmekte zorlanabilirsiniz 1.5 yıl kadar aile sorunlarını sanki omuzlarınızda gibi hissedeceksiniz. Yakın yolculuklar eş dost ziyaretleri bu yıl size iyi gelebilir.

AKREP ve yükselen AKREP burçlarına 9 yıl boyunca Chiron’un etkileri; Sağlığınıza, beslenmenize dikkat etmeniz gerekir. İş hayatınız can sıkıcı olacak çünkü hak ettiğinizi alamıyorsunuz. Gereksiz yere çok emek vererek sağlınızı bozmamak için dengede kalın. Ya da sağlık konulari ile ilgili iş yapabilirsiniz.
Yakın akrabalar veya uzak yoldan sıkıntılı konular gündeminizde olurken 1.5 yıl sonra önemi kalmayacak sevgili Akrepler gündelik hayatınız yorucu geçecek ve evcil hayvanınız var ise biraz uğraş isteyecek.

YAY ve yükselen YAY burçlarına 9 yıl boyunca Chiron’un etkileri; bu süreçte şans oyunlarından uzak durmalısınız. Çocuklarınızla ilgili konularda uğraşmanız gerekebilir ve aşk mevzularında yara alabilirsiniz, karşılık almakta zorlanacaksınız. Para kaybınız olmaması için dikkatli kararlar almanız gerekicek. 1,5 yıl sonra önünüzü daha iyi göreceksiniz.

OĞLAK ve yükselen OĞLAK burçlarına 9 yıl boyunca Chiron’un etkileri; aile kökleri ile problemler çözmeniz gerekebilir. Annenizden, babanızdan  sanki kendinizi dışlanılmış gibi hissedebilirsiniz. Kendinizi aileye feda etmekten de vazgeçin  dengede kalın. 1.5 yıl kadar evliliğinizi gözden geçirmeniz gerekecek. Sevgili Oğlaklar an yaşayın geçmişle yaşamayın.

KOVA ve yükselen KOVA burçlarına 9 yıl boyunca Chiron’un etkileri; kardeşlerle, yakın akrabalarla sorunlar yaşayabilirsiniz. Yaptığınız fedakarlık ve iyiliğiniz suistimal edilecek. Yakın çevre arasında dedikoduya maruz kalacaksınız. Eğitim alanlarında veya  konuşma iletişim gibi konularda  kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. 1.5 yıl kadar sağlık sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekecek. Sevgili Kovalar trafikte dikkatli olunuz.

BALIK ve yükselen BALIK burçlarına 9 yıl boyunca Chiron’un etkileri; Paranızı sorgulayacaksınız yanlış yatırımlar yaparak. Gelirinizin kıymetini bilmelisiniz, gereksiz yardımlarda bulunmamak için iyi araştırmalısınız. 1.5 yıl kadar borsa gibi yatırımlardan uzak kalmalısınız. Verdiğiniz paraların geri dönüşümü zor olacak. Dengeyi bulmamakta zorlayacaksınız eğer 50 yaş üstü iseniz para konusunda şanslısınız. Sevgili balıklar kendinizi paraya bağımlı olmayınız.

REKLAM

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL