2018 Şubat Ayı Burçları

    Görkem YÜCE    Karma Astrolog gyuce@kesanpostasi.com   KOÇ Bazı koçlar çocuklarıyla ilgili endişe konular yaşayarak yeni fikirler geliştirerek yaşamlarında değişik gelişmelerle destek olacaklar. Şans oyunları ile ilgileniyorsanız bir süre  uzak kalın. Bekarsanız aşk konularında oldukça şanslı bir sürece giriyorsunuz. BOĞA Hane değişikliği kadersel değişme ve dönüşme sürecine girdiniz.Aile arasında can sıkıcı konular olurken...

Yazar: Görkem YüCE - Yazının Tarihi: 2 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:562 defa okundu.

    Görkem YÜCE

   Karma Astrolog

gyuce@kesanpostasi.com

 

KOÇ

Bazı koçlar çocuklarıyla ilgili endişe konular yaşayarak yeni fikirler geliştirerek yaşamlarında değişik gelişmelerle destek olacaklar. Şans oyunları ile ilgileniyorsanız bir süre  uzak kalın. Bekarsanız aşk konularında oldukça şanslı bir sürece giriyorsunuz.

BOĞA
Hane değişikliği kadersel değişme ve dönüşme sürecine girdiniz.Aile arasında can sıkıcı konular olurken kariyerle ilgili zararlar söz konusu olabilir ve hukuki durumlar bir süre sonra feraha çıkacak.Evrende enerjiniz  sizleri uzun süre alışkanlıklarınızdan vazgeçirecek görünüyor.
İKİZLER
Kardeş arkadaş  ve bilgi açlığı çekiyorsunuz. Bazı ikizler eğitim durumlarını arkadaş çevrelerinde sıkıntı yaşayabilir ve bu durumu sorgulayacak bana ne veriyor eğer bir beslenme söz konusu yoksa değiştirerek dönüşecekler ve yeni iş imkanı gelirlere şanslılar.Maddi konularda tutumlu olun ipin ucunu kaçırabilirsiniz.
YENGEÇ
Beklenmedik faturalar önünüze çıkarak beklenmedik harcamalar gerektirecek veya  borçlanma durumları söz konusu dikkatli olunuz.Bekar yengeçler aşk varsa ciddi  sorgulama sürecinde olacaksınız.Evliler anne olabilir ani sürpriz gelişmeye hazırlıklı olunuz.Diyet ve spor için iyi bir zaman dilimi.
ASLAN
Kişisel dönüşüm sürecindesiniz, ruhsal aydınlanma, farkındalık gibi eğitimler ilgi alanınız olacak ve de mesela estetik yaptırabilir kendinizi daha iyi hissetmek için. Artık sizin için görünüm on planda olacak ve ev aile konularında birazda olsa can sıkıcı olaylar deneyimleyeceksiniz.
BAŞAK
Karmaşık kadersel olaylarla ruh haliniz sarsılacak birazda olsa.Arkanızdan çekiştiren kişiler gün yüzüne çıkacak iş ortamında can sıkıcı durumlar psikolojinizi bozabilir artık bazı şeylerin değişme zamanı geldiğini fark edeceksiniz.Çocuğu olan başaklar bu aralar biraz daha fazla çocuklarıyla ilgilenmek durumunda olacaklar.Şeker hastalığını kontrol ettirmeyi ihmal etmeyiniz.
TERAZİ
Yeni sosyal çevrelerde şans var, yeni iş veya gelir söz konusu olacak bunun yani sıra aile içi sorgulama yaşayarak bazı durumları değiştireceksiniz. İlişkiler de ortaklıklar da kendinize ben ne verdim ne buluyorum gibi gibi muhasebe yaparak farkındalılığınızı artıracaksınız
AKREP
Kariyeriniz veya ev konularınızı gözden geçireceksiniz.Ben veriyorum besliyorum karşılığında ne alıyorum diyerek ev ortamında alışkanlıklarınızı  köklü değişim planları yaparak farkındalılığını artacak.Ama ev ortamında olumsuz  sohbetlerden uzak durmalısınız ve sigara alkol,gibi alışkanlıklardan uzak kalınmalı.Kendinizi kişisel olarak tam dönüştürme zaman dilimi
YAY
Hukuki konularda belirsizlikler olabilir,bazı yay burçları  yurt dışı işlerinde  sorgulama yapacaksınız devam mı tamam mı ! verim alamadıkları işlerde kadersel sonlandırma söz konusu olacak zorlamayın inadı bırakın akışında olun. Çünkü artık sizin bilgi ve  yeteneklerinizi  dağıtma zaman dilimi.
OĞLAK
Gelir kaynaklarınızda bağlı olduğunuz alanlar  ruhunuzun haz almadığı yerler ruhunuzun huzur bulmadığı yerlerse artık değişme zamanı.Sizi besleyen ortamlar olmadığı sürece para kaybı yaşayabilirsiniz bu da psikolojinizi bozabilir.Yeni kurum ve derneklerde şansınızın açık olduğu bir yıl olacak
KOVA
İş eş gibi konularda kararlar alma aşamasına giriyorsunuz.Yeni ilişkiye veya yeni ortaklıklara ani kararlar alma durumu söz konusu olacak olaylar yaşayacaksınız.Kadersel yeni aşka imza atabilirsiniz çünkü bakış açınız değişecek. Ortaklıklar da imza atmadan iki düşünün yanılma payı olabilir
BALIK
Günlük yaşamımızda sağlığınızdan dolayı değişiklikler yapmanız gerekebilir bazı balıklar sinirlerini bozan iş ortamında çalışmak zorunda olabilirler buda alerji ruhsal sorun yaratabilir.Bazı balıklar yasak aşk başlarına sorun açmaması için dikkatli olmalı.
REKLAMLAR

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı