TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 320.078
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 63.082
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 289
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 56.510
Spor Okuma Sayısı: 396

2020-2021 Sezonu BAL grupları belirlendi

2020-2021 sezonu Bölgesel Amatör Lig grupları açıklandı. Covid-19 salgınının devam ettiği dikkate alınarak 4 ve daha fazla takımla temsil edilen illerin aynı gruplarda, 1, 2 ve 3’er takımla temsil edilen..

2020-2021 Sezonu BAL grupları belirlendi

2020-2021 sezonu Bölgesel Amatör Lig grupları açıklandı.

Covid-19 salgınının devam ettiği dikkate alınarak 4 ve daha fazla takımla temsil edilen illerin aynı gruplarda, 1, 2 ve 3’er takımla temsil edilen illerin de, birbirine yakın illerle eşleştirilmesi esasına göre yapılan gruplandırma ile BAL’a katılan 266 takım, 9 ayrı bölgede, 4 takımlı 12, 5 takımlı 22 ve 6 takımlı 18 grupta olmak üzere toplam 52 grupta müsabakalarını oynayacak.

Edirne’yi BAL’da Uzunköprüspor ve Tuncaspor olmak üzere 2 takım temsil edecek.

4 takımlı gruplar üç devreli lig usulüne göre, 5 ve 6 takımlı gruplar çift devreli lig usulüne göre oynanacak. Her grubun birincisi olan takım bölge birinciliği müsabakalarına katılmaya hak kazanırken, grupta en altta yer alan takım kendi ilinin yerel ligine dönüş yapacak.

Bölge birinciliğine katılma hakkı kazanan 52 takım, 5 takımlı 2 ve 6 takımlı 7 grup olmak üzere toplam 9 tarafsız grup merkezinde bölge birinciliği müsabakalarını oynayacaklar. 9 bölge birincisi TFF 3. Lig’e çıkma hakkı kazanacak.

2020-2021 Sezonunda Bölgesel Amatör Lig’e 7 ve daha fazla takımla katılan illerin hangi grupta yer alacaklarının kuraları ve tüm grupların fikstür çekimi 26 Mart 2021 Cuma günü saat 15.00’te İstanbul’da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde kulüp temsilcilerinin katılımı olmadan yapılacak olup, TFF’nin youtube kanalından canlı yayınlanacak.

 

2020-2021 SEZONU
BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUPLANDIRMASI
1.
BÖLGE
1.GRUP 2.GRUP 3.GRUP 4.GRUP 5.GRUP
İSTANBUL İSTANBUL İSTANBUL İSTANBUL İSTANBUL
İSTANBUL İSTANBUL İSTANBUL İSTANBUL İSTANBUL
İSTANBUL İSTANBUL İSTANBUL İSTANBUL İSTANBUL
İSTANBUL İSTANBUL İSTANBUL İSTANBUL İSTANBUL
İSTANBUL İSTANBUL İSTANBUL İSTANBUL İSTANBUL
İSTANBUL İSTANBUL
5 5 5 6 6
2.
BÖLGE
1.GRUP 2.GRUP 3.GRUP 4.GRUP 5.GRUP 6.GRUP
BURSA BURSA KOCAELİ SAKARYA SAKARYA KIRKLARELİ
BURSA BURSA KOCAELİ SAKARYA SAKARYA KIRKLARELİ
BURSA BURSA KOCAELİ SAKARYA YALOVA KIRKLARELİ
BURSA KOCAELİ KOCAELİ SAKARYA YALOVA TEKİRDAĞ
BURSA KOCAELİ KOCAELİ SAKARYA TEKİRDAĞ
BURSA KOCAELİ KOCAELİ TEKİRDAĞ
6 6 6 5 4 6
3.
BÖLGE
1.GRUP 2.GRUP 3.GRUP 4.GRUP 5.GRUP 6.GRUP
BALIKESİR Ç.KALE İZMİR İZMİR MANİSA AYDIN
BALIKESİR Ç.KALE İZMİR İZMİR MANİSA AYDIN
BALIKESİR Ç.KALE İZMİR İZMİR MANİSA AYDIN
BALIKESİR EDİRNE İZMİR İZMİR MANİSA AYDIN
BALIKESİR EDİRNE İZMİR İZMİR MANİSA AYDIN
İZMİR AYDIN
5 5 6 5 5 6
4.
BÖLGE
1.GRUP 2.GRUP 3.GRUP 4.GRUP 5.GRUP 6.GRUP
BİLECİK KÜTAHYA DENİZLİ AFYON BURDUR ANTALYA
BİLECİK KÜTAHYA DENİZLİ AFYON BURDUR ANTALYA
ESKİŞEHİR KÜTAHYA DENİZLİ AFYON BURDUR ANTALYA
ESKİŞEHİR KÜTAHYA MUĞLA UŞAK ISPARTA ANTALYA
ESKİŞEHİR MUĞLA UŞAK ISPARTA
MUĞLA
5 4 6 5 5 4
5.
BÖLGE
1.GRUP 2.GRUP 3.GRUP 4.GRUP 5.GRUP
KONYA ANKARA DÜZCE KIRIKKALE AKSARAY
KONYA ANKARA DÜZCE KIRŞEHİR AKSARAY
KONYA ANKARA DÜZCE KIRŞEHİR KARAMAN
KONYA ANKARA ZONGULDAK YOZGAT NEVŞEHİR
KONYA ANKARA ZONGULDAK YOZGAT NEVŞEHİR
ANKARA ZONGULDAK
5 6 6 5 5
6.
BÖLGE
1.GRUP 2.GRUP 3.GRUP 4.GRUP 5.GRUP 6.GRUP
GAZİANTEP HATAY ADANA MERSİN KAYSERİ SİVAS
GAZİANTEP HATAY ADANA MERSİN KAYSERİ SİVAS
GAZİANTEP HATAY ADANA MERSİN KAYSERİ TOKAT
K.MARAŞ KİLİS NİĞDE MERSİN KAYSERİ TOKAT
K.MARAŞ KİLİS OSMANİYE
K.MARAŞ
6 5 5 4 4 4
7.
BÖLGE
1.GRUP 2.GRUP 3.GRUP 4.GRUP 5.GRUP 6.GRUP
BARTIN ÇANKIRI AMASYA SAMSUN ORDU GİRESUN
BARTIN ÇANKIRI AMASYA SAMSUN ORDU GİRESUN
BOLU KASTAMONU ÇORUM SAMSUN ORDU GİRESUN
BOLU KASTAMONU ÇORUM SAMSUN ORDU G.HANE
KARABÜK SİNOP G.HANE
SİNOP
5 6 4 4 4 5
8.
BÖLGE
1.GRUP 2.GRUP 3.GRUP 4.GRUP 5.GRUP 6.GRUP
TRABZON BAYBURT RİZE ARDAHAN AĞRI BİTLİS
TRABZON ERZİNCAN RİZE ARDAHAN AĞRI BİTLİS
TRABZON ERZİNCAN RİZE ARTVİN IĞDIR MUŞ
TRABZON TRABZON RİZE ERZURUM IĞDIR MUŞ
TRABZON ERZURUM KARS VAN
TRABZON KARS VAN
6 4 4 5 6 6
9.
BÖLGE
1.GRUP 2.GRUP 3.GRUP 4.GRUP 5.GRUP 6.GRUP
DİYARBAKIR ADIYAMAN BATMAN HAKKARİ BİNGÖL MALATYA
DİYARBAKIR ADIYAMAN BATMAN HAKKARİ BİNGÖL MALATYA
DİYARBAKIR ŞANLIURFA MARDİN ŞIRNAK ELAZIĞ MALATYA
DİYARBAKIR ŞANLIURFA MARDİN ŞIRNAK ELAZIĞ MALATYA
DİYARBAKIR ŞANLIURFA SİİRT ŞIRNAK ELAZIĞ
DİYARBAKIR TUNCELİ
6 5 5 5 6 4

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL