24 Haziran’da Edirne’de 8 Partiden 32 ve 1 Bağımsız Aday Yarışacak.

24 Haziran’da Edirne’de 8 Partiden 32 ve 1 Bağımsız Aday Yarışacak.

24 Haziran Pazar günü yapılacak 27.Dönem Milletvekilliği Erken Genel Seçimlerinde 8 partiden 32 aday ve 1 Bağımsız Milletvekili Adayı seçimi kazanmak için mücadele edecek. Yüksek Seçim Kurulu İnternet Sitesi’nde Edirne’de seçime girecek toplam 33 aday şöyle açıklandı;   ADALET VE KALKINMA PARTİSİ                           EĞİTİM ...

Haberin Tarihi: 22 Haziran 2018 - Okunma Sayısı:247 defa okundu.

24 Haziran Pazar günü yapılacak 27.Dönem Milletvekilliği Erken Genel Seçimlerinde 8 partiden 32 aday ve 1 Bağımsız Milletvekili Adayı seçimi kazanmak için mücadele edecek.

Yüksek Seçim Kurulu İnternet Sitesi’nde Edirne’de seçime girecek toplam 33 aday şöyle açıklandı;

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ                           EĞİTİM                                         MESLEĞİ

1- FATMA AKSAL                                                         YÜKSEK                         EKONOMİST / İKTİSATÇI
2- İLYAS AKMEŞE                                                       YÜKSEK                                     SERBEST/ÖZEL
3 -ERDEM GÜYÜMGÜLER                                       İLK                                              SERBEST/ÖZEL
4 -BURAK CAMBAZ                                                    YÜKSEK                                     EĞİTMEN

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- HAKAN ÖZKAN                                                       ORTA                                          ESNAF
2- ERKAN GEGE                                                          YÜKSEK                                     MALİ MÜŞAVİR
3- ASEF ULUTÜRK                                                      YÜKSEK                                    TIP DOKTORU
4- TANER ALBAYRAK                                                ORTA                                          İŞADAMI

HÜR DAVA PARTİSİ

1- RECEP SARIAĞAÇ                                                   ORTA                                           İŞÇİ
2- NEVZAT AKYÜZ                                                      ORTA                                           SERBEST
3- HAMZA KEZER                                                       ORTA                                           ESNAF
4- AHMET ATEŞ                                                          İLK                                               ESNAF

VATAN PARTİSİ

1- ŞÜKRÜ ÖZER                                                          YÜKSEK                                    MÜHENDİS
2- ENİS ÇETİNEL                                                       YÜKSEK                                    ESNAF
3- ATA OGÜN KAPLAN                                             ORTA                                         ÖĞRENCİ
4- CENGİZ BALCI                                                       YÜKSEK                                    İŞLETMECİ

HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ

1- MURAT AMİL                                                          ORTA                                         SİYASETÇİ
2- HANIM GÜZEL                                                       İLK                                             EMEKLİ
3- SERDAL ZIMBA                                                      İLK                                             SERBEST
4- HASAN ATİK                                                           ORTA                                         ÖĞRENCİ

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- OKAN GAYTANCIOĞLU                                       YÜKSEK                                   ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
2- ERDİN BİRCAN                                                      ORTA                                        İŞ İNSANI
3- YAKUP ATALAY                                                      YÜKSEK                                   EMEKLİ
4- ERDOĞAN GÜMÜLCİNELİ                                  İLK                                           SERBEST/ÖZEL

SAADET PARTİSİ

1- ALİ ERHAN DEMİRKIRAN                                YÜKSEK                                    EMEKLİ
2- AYHAN ÖZKAN                                                     ORTA                                         SERBEST
3- MANSUR İRİŞ                                                        ORTA                                         SERBEST
4- RECAİ TAŞKIN                                                       İLK                                             EMEKLİ

İYİ PARTİ

1- İMREN ÇAKIRLAR                                                YÜKSEK                                   EMEKLİ ÖĞRETMEN
2- ORHAN ÇAKIRLAR                                               YÜKSEK                                  MÜHENDİS
3- DİLEK KIRMIZI                                                      ORTA                                       ESNAF
4- İSMET ERSÖZ                                                         YÜKSEK                                  ÖĞRETMEN

BAĞIMSIZ

1- CÜNEYT ÖZDEMİR                                                YÜKSEK                                   İŞADAMI

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı