Bölgeden Manşet Okuma Sayısı: 22

ADEN Koleji’nden İpsala’ya ziyaretler…

  ADEN Koleji, bölge ziyaretlerine devam ediyor. ADEN Koleji Kurucu Temsilcisi Halil İbrahim Yıldız, Kurum Müdürü Elvan Ekinci, Türkçe Öğretmeni Seçil Karagöz ve Basın Danışmanı Gökhan Yumuşak, dün İpsala İlçesi’nde..

ADEN Koleji’nden İpsala’ya ziyaretler…

 

ADEN Koleji, bölge ziyaretlerine devam ediyor. ADEN Koleji Kurucu Temsilcisi Halil İbrahim Yıldız, Kurum Müdürü Elvan Ekinci, Türkçe Öğretmeni Seçil Karagöz ve Basın Danışmanı Gökhan Yumuşak, dün İpsala İlçesi’nde ziyaretlerde bulundu.

 KAYMAKAMLIK ZİYARETİ

 Halil İbrahim Yıldız ve beraberindekiler, ilk olarak saat 10.00’da İpsala Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz’ü makamında ziyaret etti.

 Ziyarette konuşan Yıldız, ADEN Koleji’nin ilk hedefinin iyi bir eğitim olduğunu belirterek, “Eğitimin yanında, mutlaka bir yabancı dili ana dili gibi konuşması sağlanacak. Bir müzik aleti çalacak ve bir spor dalını lisanslı olarak yapacak” dedi.

 Kaymakam Gürbüz de, ADEN Koleji’nin bölge için bir ihtiyaç olduğunu ve bu ihtiyacın giderildiğini ifade etti. Gürbüz, bir okulda eğitimin yanı sıra, kültür ve sanat eğitimine de önem verilmesi gerektiğinin altını çizdi. Keşan’ın bölgeden marka özelliği olduğunu ifade eden Kaymakam Gürbüz son olarak, çalışmalarda başarılar diledi.

 BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ

 ADEN Koleji’nin ziyaretleri saat 11.00’de İpsala Belediye Başkanı Mehmet Karagöz’le devam etti. Karagöz, ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek, “Özel okul bölge için hakikaten bir ihtiyaç. Neden bugüne kadar olmadı diye de kendi kendime düşünürdüm. Keşan bu anlamda merkez ve bölge için çok yararlı olacağını düşünüyorum. Keşan’da özel okul açılması bölge için bir fırsattır” şeklinde konuştu.

Ziyarette söz alan ADEN Koleji Türkçe Öğretmeni Seçil Karagöz de, öğrenci ve velilerimizin isteğini almak üzere yola çıktıklarını kaydetti. Kendisinin de İpsala bölgesinde görev yaptığını belirten Karagöz, Keşan’da açılan ADEN Koleji’nin İpsala için de faydalı olacağını vurguladı.

Seçil Karagöz, İpsala Bölgesi’nde ziyaretlerin devam edeceğini ve detaylı bilgi almak isteyenlerin (0284) 712-21-22/23 numaralı telefonları arayabileceklerini de sözlerine ekledi.

KOCAHIDIR BELEDİYE BAŞKANLIĞI

 Halil İbrahim Yıldız ve beraberindekiler dünkü ziyaretlerine Kocahıdır Belediye Başkanı Ali Ercan’la sona erdirdi.

 Sohbet şeklinde geçen ziyarette, okul çalışmaları hakkında Türkçe Öğretmeni Seçil Karagöz tarafından bilgi verildi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL