Güncel

2565 Kg. Kum Midyesi Ele Geçirildi.

2565 Kg. Kum Midyesi Ele Geçirildi.

Merkez ilçe İskender köyü mülki sınırları içerisinde, 21 Kasım 2016 günü saat 02.45 sıralarında, yapılan istihbari çalışma sonucu, Edirne İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca icra edilen yol emniyet ve kontrol devriyesinde, H.K., N.K., B.E., A.G., T.P. ve A.T. isimli şahısların bulunduğu 06 Z …. plakalı araç durdurularak, C.Savcılığından alınan arama kararına istinaden yapılan aramada (1) adet dedektör ele geçirilmiştir. İskender köyü arazisinde yapılan araştırmada şahısların kaçak kazı yaptıkları bölge tespit edilerek fotoğrafları çekildi.

midye-foto-1 midye-foto-2

Şüphelilerden H.K., N.K., B.E. ve A.T. C.Savcısının talimatı ile gözaltına alınmış olup, A.G. ve T.P. ifadeleri alınarak serbest bırakıldılar.

midye-foto-3 midye-foto-4

Keşan ilçesi Mahmutköy köyü mülkî sınırları içerisinde, 21 Kasım 2016 günü saat 04.00 sıralarında, yapılan istihbari çalışma sonucu, Edirne İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca icra edilen yol emniyet ve kontrol devriyesinde, Ö.A. isimli şahsın kullandığı kamyonette yapılan kontrolde, piyasa değeri yaklaşık (105.000) TL olan (2.565) kg Kum Midyesi ele geçirilmiştir. Şüpheli, C.Savcısının talimatı ile gözaltına alınmış olup, idari yaptırım kararı ve trafik cezası düzenlenerek serbest bırakıldı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL