HESABIM
Üye Ol

30 Ağustos Keşan’da Kutlandı…

30 Ağustos Keşan’da Kutlandı…

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96.Yıldönümü 30 Ağustos 2018 Perşembe günü Keşan’da da kutlandı. Törenlere Keşan Kaymakam Vekili Edirne Vali Yardımcısı Yusuf Güler, 4. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Albay Öztürk Mustafa Yılmaz ve Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ile siyasi parti temsilcileri, daire amirleri ve vatandaşlar katıldılar. Saat 10.00’da, Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önüne çelenk...

Haberin Tarihi: 30 Ağustos 2018 - Okunma Sayısı:1129 defa okundu.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96.Yıldönümü 30 Ağustos 2018 Perşembe günü Keşan’da da kutlandı.

Törenlere Keşan Kaymakam Vekili Edirne Vali Yardımcısı Yusuf Güler, 4. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Albay Öztürk Mustafa Yılmaz ve Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ile siyasi parti temsilcileri, daire amirleri ve vatandaşlar katıldılar.

Saat 10.00’da, Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önüne çelenk sunulmasıyla başlayan törende, ilk olarak Keşan Kaymakam Vekili Edirne Vali Yardımcısı Yusuf Güler, 4. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Albay Öztürk Mustafa Yılmaz ve Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan tarafından çelenklerin sunumu gerçekleştirildi.

 

Ardından saygı duruşunda bulunmasından sonra  İstiklal Marşı söylendi.

 

Tören; saat 10.15’te, Kaymakam, 4. Mekanize Piyade Tugay Komutanı ve Keşan Belediye Başkanı’nın  Kaymakamlık Makamı’nda tebrikleri kabul etmesiyle devam etti.

Kutlama töreni, saat 10.30’da, Cumhuriyet Meydanı’nda devam ederek, Güler, Yılmaz ve Özcan tarafından, tören birliklerinin denetlenerek halkın bayramını da  kutladılar.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın  ardından Günün anlam ve önemini belirten konuşma, Personel Yüzbaşı Ertan Özen tarafından yapıldı.

Bayram askeri Geçit töreninin yapılması ve SARDOS Bisiklet Grubu’nun geçidi ile sona erdi.

 

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı