HESABIM
Üye Ol

4 iş yeri, 1 park, 1 de kahvehane ihale ile kiralandı

4 iş yeri, 1 park, 1 de kahvehane ihale ile kiralandı

Keşan Belediyesi’nin Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde bulunan 6 iş yeri, Cumhuriyet Mahallesi Kızılay Sokak’ta bulunan park ve Paşayiğit Mahallesi’nde bulunan kahvehanenin ihalesi, 11 Temmuz 2019 Perşembe günü gerçekleştirildi. Sosyal medya üzerinden canlı olarak yayınlanan ihalelere 4 kişi katıldı. Saat 15.45 sıralarında Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Belediye Encümen Üyesi Feridun Tümer, Yazı İşleri Müdürü Günay Karagül,...

Haberin Tarihi: 12 Temmuz 2019 - Okunma Sayısı:365 defa okundu.

Keşan Belediyesi’nin Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde bulunan 6 iş yeri, Cumhuriyet Mahallesi Kızılay Sokak’ta bulunan park ve Paşayiğit Mahallesi’nde bulunan kahvehanenin ihalesi, 11 Temmuz 2019 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Sosyal medya üzerinden canlı olarak yayınlanan ihalelere 4 kişi katıldı.

Saat 15.45 sıralarında Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Belediye Encümen Üyesi Feridun Tümer, Yazı İşleri Müdürü Günay Karagül, Mali Hizmetler Müdürü Hasan Balcı’dan oluşan encümen huzurunda ilk olarak Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde bulunan iş yerlerinin ihalesi gerçekleştirildi.

H/8, H/9, H/16 ve H/17’deki iş yeri ihalesini Gülhan Kahveci, her bir işyerin için aylık 360 TL bedel ile kazandı.

Ardından Cumhuriyet Mahallesi Kızılay Sokak’ta bulunan parkın ihalesi yapıldı. Tek kişinin katıldığı ihale sonucunda, park aylık 550 TL bedel ile Gönül Çimen tarafından kiralandı. H/7 ve K/1’deki işyeri ihalesine ise katılan olmadı.

Daha sonra ise Paşayiğit Mahallesi’nde bulunan kahvehanenin ihalesine geçildi.

İhaleye Hüseyin Durgun ve Ahmet Kaya katıldı.

Muhammen bedeli aylık 450 TL olan kahvehanenin ihalesini 1.750 TL bedel ile Ahmet Kaya kazandı.

İhalelerinin ardından konuşan Başkan Helvacıoğlu, hayırlı olsun temennisinde bulunarak, ihaleleri şeffaf bir şekilde yapmaya devam edeceklerini kaydetti.

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı