HESABIM
Üye Ol

Uzunköprüspor’da hedef BAL Ligi

Uzunköprüspor’da hedef BAL Ligi

   Edirne SüperAmatör Lig’de mücadele eden Uzunköprüspor Kulübü’nün Başkanı Ersan İbrikçi, 2012/2013 sezonunda BAL Ligi’ni hedefleyen bir takım yaratmak amacında olduklarını belirtti.. www.kesanpostasi.com ‘ a özel açıklamalarda bulunan İbrikçi yeni sezon için ilk önce takımın Antrenörlüğüne Uzunköprüspor’a büyük hizmetleri olan Mustafa Kalkandelen’i getirerek hedef büyüttüklerini belirterek “Yeni sezonda Uzunköprüspor olarak önce Edirne Süper Lig Şampiyonluğu’nu...

Haberin Tarihi: 6 Ağustos 2012 - Okunma Sayısı:386 defa okundu.

 

 Edirne SüperAmatör Lig’de mücadele eden Uzunköprüspor Kulübü’nün Başkanı Ersan İbrikçi, 2012/2013 sezonunda BAL Ligi’ni hedefleyen bir takım yaratmak amacında olduklarını belirtti..

www.kesanpostasi.com ‘ a özel açıklamalarda bulunan İbrikçi yeni sezon için ilk önce takımın Antrenörlüğüne Uzunköprüspor’a büyük hizmetleri olan Mustafa Kalkandelen’i getirerek hedef büyüttüklerini belirterek “Yeni sezonda Uzunköprüspor olarak önce Edirne Süper Lig Şampiyonluğu’nu kazanmayı hedefliyoruz. Muhtemelen bı sezon Edirne SüperAmatör Ligi’nde şampiyon olan takım Sarayspor’un BAL Ligi’ne katılmaması nedeniyle Edirne’den 1 takım kaldığı için doğrudan BAL Ligi’ne çıkacak. Bu nedenle bu yıl Edirene SüperAmatör Lig Şampiyonluğu çok önemli bir hale gelecek. Bizde bu amaçla güçlü bir takım yaratmak için Antrenörümüz Mustafa Kalkandelen’in önerisiyle güçlü bir ekip yaratmayı hedefliyoruz. Bu arada tüm Uzunköprülüleri de bu anlamda kulübe destek olmaya çağırıyoruz. İyi bir yönetim kurulumuz var. Ayrıca minyatür Uzunköprüspor forması yaptırarak kulübümüze destek için satışa sunduk. Bu yıl BAL Ligi için bir fırsattır. Bu nedenle tüm sporseverleri ve işadamlarımızı Uzunköprüspor’a destek olmaya davet ediyoruz. Belediye Başkanımız Sayın Enis İşbilen’in de bu yıl takıma gerekli desteği vereceğine inanıyorum. Sayın başkanımızın ve Uzunköprülülerin desteğiyle 2013/2014 sezonunda BAL Ligi’ne  çıkacağımıza tüm camia olarak kenetlenmeliyiz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı