HESABIM
Üye Ol

Keşan’da spor sessizliği…

Keşan’da spor sessizliği…

Keşan’da spor konusunda sessizliğin devam etmesi tüm sporseveleri üzmeye devam ediyor. 2012/2013 Futbol Sezonu yaklaşırken geçtiğimiz yıl talihsiz bir kaza geçirerek 2 futbolcusu vefat eden ve bir çok futbolcusu yaralanan ve Play Out maçında Sarayspor’a normal süresi 2-2 biten maçta uzatmalarda rakibine 4-2 yenilerek BAL Ligi’nden düşen Keşanspor ile yine geçtiğimiz sezon Türkiye Erkekler 2.Voleybol Ligi’nde...

Haberin Tarihi: 6 Ağustos 2012 - Okunma Sayısı:787 defa okundu.

Keşan’da spor konusunda sessizliğin devam etmesi tüm sporseveleri üzmeye devam ediyor.

2012/2013 Futbol Sezonu yaklaşırken geçtiğimiz yıl talihsiz bir kaza geçirerek 2 futbolcusu vefat eden ve bir çok futbolcusu yaralanan ve Play Out maçında Sarayspor’a normal süresi 2-2 biten maçta uzatmalarda rakibine 4-2 yenilerek BAL Ligi’nden düşen Keşanspor ile yine geçtiğimiz sezon Türkiye Erkekler 2.Voleybol Ligi’nde mücadele eden ve ikinci yarıda ligden çekilen Keşan Gençlik ve Spor Kulübü’nde ve Edirne SüperAmatör Lig’de mücadele edecek olan Anafartalarspor’da yeni sezon öncesi herhangi bir hazırlık olmaması dikkatleri çekiyor.

Yeni sezonda Edirne Süper Amatör Futbol Ligi’nde mücadele edecek olan Keşanpor’da yeni sezonla ilgili hazırlıkların henüz başlamamış olması ve belirsizlik devam ediyor. Keşanpor Yönetim Kurulu’nun da yeni sezonla ilgili kamuoyuna herhangi bir açıklama yapılmaması da gözlerden kaçmıyor. Bakalım yeni sezon öncesi gelecek günler neler gösterecek bekleyip göreceğiz.

Yine Türkiye Erkekler 2.Voleybol Ligi’nden çekilen ve 2012/2013 sezonunda 3.Ligde mücadele etmek için Türkiye Voleybol Federasyonu’na müracaat etmeyen Keşan Gençlik’te de tam bir belirsizlik hakim. Keşan Gençlik ve Spor Kulübü yönetim kurulunun bir süre önce yaptığı istişare toplantısı yeterli ilgiyi görmemiş ve burada açıklama yapan Kulüp Başkanı Sadun İrcan, “Yönetim Kurulumuzda 3.Lige katılıp katılmayacağımızı değerlendirip kamuoyuna açıklayacağız” şeklinde konuşmuştu.

Ancak bu açıklamanın ardından bugüne kadar Keşan Gençlik ve Spor Kulübü’nden de kamuoyuna herhangi bir açıklama yapılmadı.

Keşan Gençlik ve Spor Kulübü’nün de yeni sezon öncesi belirsizlik had safhada. Hatta kulübün devam edip etmeyeceği, kapanıp kapanmayacağı konusunda da tereddütler devam ediyor.

 Keşan’da bulunan ve Edirne SüperAmatör Ligi’nde mücadele edecek olan diğer kulübümüz Anafartalarspor’da yeni sezon öncesi Fatih Anlar ile anlaşarak transfer çalımalarını sürdürüyor. Ancak Anafartalarspor cephesinden de transferler ve yeni sezon hedefleri ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Keşan’da ki spor kulüplerinin sessizliği bozması ve önümüzdeki günlerde kamuoyuna ve sporseverlere gerekli açıklamaları yapmaları merakla bekleniyor.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı