Güncel Manşet Son Dakika Video Galeri Okuma Sayısı: 21

57.ALAY MALKARA’DA COŞKUYLA KARŞILANDI

     Haber-Kamera-Fotoğraflar:       Derya DÜŞÜNCE/MALKARA Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 57. Alay’ın anısını yaşatmak amacıyla her yıl 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlamaları için Çanakkale’ye yürüyen 57. Alay..

57.ALAY MALKARA’DA COŞKUYLA KARŞILANDI

     Haber-Kamera-Fotoğraflar:

      Derya DÜŞÜNCE/MALKARA

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 57. Alay’ın anısını yaşatmak amacıyla her yıl 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlamaları için Çanakkale’ye yürüyen 57. Alay Yürüyüş Komitesini 14 Mart 2020 Cumartesi akşamı saat 19.00’da Halk Park’ta karşıladı.

13 Mart 2018 Salı günü Tekirdağ Valilik binası önünden 10. kez Çanakkale’ye yürüyüşe çıkan 57. Alay Yürüyüş Komitesini Malkara’da karşılayanlar arasında; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Özer, Ersin Kaçar, Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük, CHP Malkara Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten, gaziler ve basın mensupları yer aldı.

Karşılama töreninde Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Her yıl olduğu gibi bu yılda 57. Alay Yürüyüş Komitesi yine Malkara’mızda. 57. Alay Yürüyüş Komitesi’nin Malkara’da olması bizler için onur kaynağı. 57. Alay Yürüyüş Komitesi’nin değerli yürüyüşçülerine bize tekrar tarihimizi hatırlattıkları için, değerlerimize sahip çıktıkları, özellikle millet olarak en çok birlik olmaya en çok ihtiyacımız olan bu günlerde bizlere bu duyguyu yaşattıkları için teşekkür ediyorum.” dedi.

 

57.Alay Yürüyüş Komitesi Başkanı Hikmet Selim Yılmaz yaptığı konuşmasının ardından, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 57 Alay Komite Başkanı Hikmet Selim Yılmaz’a çiçek takdim etti.

57.Alay Yürüyüş Komitesi, 15 Mart 2020 Pazar günü saat 9.00’da yapılacak törenin ardından Malkara’dan Keşan istikametine doğru yola çıkacaklar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL