HESABIM
Üye Ol

8 Ocak’taki Bir Nefes Sıhhat Radyo Programında “Tüberküloz Verem Hastalığı” konuşulacak.

8 Ocak’taki Bir Nefes Sıhhat Radyo Programında “Tüberküloz Verem Hastalığı” konuşulacak.

Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Keşan Fm organizasyonu ile halkın sağlık okur yazarlığına katkı sağlamak ve farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen “Bir Nefes Sıhhat Radyo Programı” Sağlıkta Özel Gün ve Haftaları kapsayan günlerde, konusunda uzman kişilerin katılımıyla sürdürülmektedir. 06 Ocak-12 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek olan “72.Verem Eğitimi ve Farkındalık Haftası” kapsamında 08 Ocak Salı günü, 14:00-14:45 saatleri arasında yayınlanacak...

Haberin Tarihi: 7 Ocak 2019 - Okunma Sayısı:434 defa okundu.

Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Keşan Fm organizasyonu ile halkın sağlık okur yazarlığına katkı sağlamak ve farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen “Bir Nefes Sıhhat Radyo Programı” Sağlıkta Özel Gün ve Haftaları kapsayan günlerde, konusunda uzman kişilerin katılımıyla sürdürülmektedir.

06 Ocak-12 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek olan “72.Verem Eğitimi ve Farkındalık Haftası” kapsamında 08 Ocak Salı günü, 14:00-14:45 saatleri arasında yayınlanacak radyo programının konuğu Keşan Devlet Hastanesi’nde görevli Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Mustafa Harun Uğan olacak.

Programda Tüberküloz Verem Hastalığı hakkında bilinmesi gerekenlere yer verilecek. Programı Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü adına Neşe Ateş hazırlayıp sunacak.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı