Manşet Spor Okuma Sayısı: 26

Acar ve ekibine destek çığ gibi büyüyor

ACAR  VE EKİBİNİN PROJELERİNE AMATÖR KULÜPLERDEN DESTEKLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR 12 Temmuz-2014 Cumartesi günü yapılacak olan Edirne Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 13.genel kuruluna adaylığını açıklayarak, Edirne Sporunun gündemine oturan ve..

Acar ve ekibine destek çığ gibi büyüyor

ACAR  VE EKİBİNİN PROJELERİNE AMATÖR KULÜPLERDEN DESTEKLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

12 Temmuz-2014 Cumartesi günü yapılacak olan Edirne Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 13.genel kuruluna adaylığını açıklayarak, Edirne Sporunun gündemine oturan ve ekibiyle birlikte açıkladığı projeleriyle Edirne de sporda milat olabilecek bir hareketin başlangıcını yapmayı planlayan Acarın projelerine ve ekibine Amatör kulüplerden destekler çığ gibi büyüyor.

acar park-01 001

Acar,’Edirne de yıllardır spora çeşitli kategorilerde hizmet eden bir ekibi bir araya getirerek  yola çıktık, Edirne de sporun çerçevesinin içine bakacak olursanız,taban birliklerinde kopukluğun,kulüplerimizde dayanışma noksanlığının,sporumuzda kalitesizliğin ve organizasyonlarda eksikliklerin olduğunu göreceğiz.Sporun içinde bu olumsuzlukların tabana yayıldığında,    zararı gençlerimizin gördüğüne şahit olacaksınız.

Titizlikle hazırladığımız ve göreve geldiğimizde uygulamaya başlayacağımız projelerimizle,ASKF nin sporda birleştirici gücü olacağız.

Adaylığımızın söz konusu olduğu  son bir aylık zamanında dahi, ASKF nin  kulüplerimiz açısından ne kadar itici bir güç olduğu ve önem taşıdığını,bizlere büyük destek veren kulüplerimize anlatmanın mutluluğu,gittiğimiz yolda ne denli başarılı olacağımızın kanıtı olmuştur.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL