Bölgeden Güncel Manşet Okuma Sayısı: 34

Açık Atış Poligonu Hizmete girdi…

Edirne Emniyet Müdürlüğüne bağlı açık atış poligonu Açık Cezaevi Arnavutköy mevkiinde törenle açıldı. Açılış öncesi kurban kesilerek dualar edildi. AçılışıEdirneValisi Hasan Duruer, Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Uğur Yiğitbilek, Edirne Emniyet Müdürü Cemil Ceylan ve Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu  ile birlikte yaptı.   ,Edirne Valisi Hasan Duruer açılış töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye’nin en büyük ihtiyacının eğitimli insan olduğunu söyledi. Duruer, “Buraya Emniyet Müdürlüğümüz çok ciddi emek verdiler ve bu hale getirdiler. Tabi bu işin yapılmasının şöyle bir önemi var . Daha önceden emniyet ve diğergüvenlik mensuplarımız atış yapmak için Kırklareli’ne gidiyorlardı. Bu çok büyük bir emek ve zaman kaybı idi. Bu tesisin yapılmasında emeği geçenherkesi tebrik ediyorum. Bu sene emniyet açısından güzel bir faaliyet daha var ilimize yeni bir Emniyet Müdürlüğü binası yapılacak. Emniyet Müdürlüğümüz şu an 13 ayrı kurumda hizmet vermeye çalışıyor. Güzel bir proje hazırlandı ve yakında da temeli atılacak. Bizim en büyük sıkıntımız eğitilmiş personel sıkıntısıdır. Emniyet mensuplarının eğitilmesi içinde bu tesisin çok önemli olduğunu düşünüyorum” şeklinde konuştu.   Konuşmaların ardından Polis Haftası nedeniyle düzenlenen atış yarışmasında dereceye giren polis memurlarına plaket verildi.

Açık Atış Poligonu Hizmete girdi…

Edirne Emniyet Müdürlüğüne bağlı açık atış poligonu Açık Cezaevi Arnavutköy mevkiinde törenle açıldı. Açılış öncesi kurban kesilerek dualar edildi. AçılışıEdirneValisi Hasan Duruer, Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Uğur Yiğitbilek, Edirne Emniyet Müdürü Cemil Ceylan ve Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu  ile birlikte yaptı.

04042013 (4) 04042013 (5)

,Edirne Valisi Hasan Duruer açılış töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye’nin en büyük ihtiyacının eğitimli insan olduğunu söyledi. Duruer, “Buraya Emniyet Müdürlüğümüz çok ciddi emek verdiler ve bu hale getirdiler. Tabi bu işin yapılmasının şöyle bir önemi var . Daha önceden emniyet ve diğergüvenlik mensuplarımız atış yapmak için Kırklareli’ne gidiyorlardı. Bu çok büyük bir emek ve zaman kaybı idi. Bu tesisin yapılmasında emeği geçenherkesi tebrik ediyorum. Bu sene emniyet açısından güzel bir faaliyet daha var ilimize yeni bir Emniyet Müdürlüğü binası yapılacak. Emniyet Müdürlüğümüz şu an 13 ayrı kurumda hizmet vermeye çalışıyor. Güzel bir proje hazırlandı ve yakında da temeli atılacak. Bizim en büyük sıkıntımız eğitilmiş personel sıkıntısıdır. Emniyet mensuplarının eğitilmesi içinde bu tesisin çok önemli olduğunu düşünüyorum” şeklinde konuştu.

04042013 (3) 04042013 (1)

Konuşmaların ardından Polis Haftası nedeniyle düzenlenen atış yarışmasında dereceye giren polis memurlarına plaket verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL