Köşe Yazısı

Adaylar dikkat!..

NazmiMETİN nmetin@kesanpostasi.com Uzunköprü sorunlara çözüm bulacak başkanını, yoksullaşan halk umut olacak ismi arıyor 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Uzunköprü sorunlarına çözüm bulacak Başkanını, halk umut olacak ismi arıyor-1 31 Mart 2109..

Adaylar dikkat!..

nazmi-metin

NazmiMETİN

nmetin@kesanpostasi.com

Uzunköprü sorunlara çözüm bulacak başkanını, yoksullaşan halk umut olacak ismi arıyor

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Uzunköprü sorunlarına çözüm bulacak Başkanını, halk umut olacak ismi arıyor-1

31 Mart 2109 Pazar günü gerçekleştirilecek yerel seçimlerde Uzunköprü belediye başkanlığı için partilerden sandık sınavına katılan isimler yavaş yavaş kesinleşiyor.

Günlerdir mevcut aday adayları arasından, partilerin genel merkezleri tarafından belirlenecek aday isimleriyle ilgili olarak süren söylenti bombardımanı ardından bu tarihe kadar netleşen aday isimleri; CHP’den Özlem BECAN, AK Parti’den Azbiye ATAŞ, MHP’den Şahin ŞENGÜL, DSP’den Mesut KABA şeklinde oldu.

Son yıllarda her açıdan kan kaybına uğrayan Uzunköprü’nün, önümüzdeki beş yıllık süreçte, bu kan kaybını önleyecek uygulamaların imza atanı olmak için… Halkın ekonomik ağırlıklı beklentilerine çözüm üretmek için halkın oyuna talip olan bu isimlerin arasında duran başkanı, 31 Mart Pazar akşamı sandıktan çıkacak sonuç belirleyecek.
Bu belirleme de etkin olacak nedenlerin; her seçimde olduğu gibi adayın seslendirdiği söylemlerinde inandırıcı ve ikna edici olabilmesinden, partinin bütün güçleriyle adayının yanında durabilmesinden ve belediye meclisi adaylarının güven verici isimlerden oluşturulmasından meydana geldiği gözden kaçırılmamalıdır.

31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerde Uzunköprülülerin sandıktan; önümüzdeki beş yıl içinde her yaşayanı için umut verici bir gelecek sunan, bir Uzunköprü’de yaşayabilmenin altyapısını hazırlayabilme başarısı gösterebilecek, bir belediye başkanı ve meclis yönetimi çıkarabilmesini diliyorum. Çünkü bu koşullarda Uzunköprü’nün ikinci bir beş yıl daha bekleyecek gücü olmayacak gibi görünüyor.

Adaylar dikkat!..
Uzunköprü sorunlara çözüm bulacak başkanını, yoksullaşan halk umut olacak ismi arıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL