HESABIM
Üye Ol

ADD Keşan Şubesi Dolandırıcılığa Karşı Uyardı…

ADD Keşan Şubesi Dolandırıcılığa Karşı Uyardı…

Son zamanlarda çok sık rastladığımız telefonla yapılan dolandırıcılık olaylarına derneğimizin adı kullanılarak vatandaşlardan para talep edilmektedir. 0212 981 1940 nolu telefonla aranan vatandaşlara ‘’ 29 EKİMDE MEYDANLARDAYIZ BU EYLEMİMİZE KATKIDA BULUNMANIZI……’’diye para  istendiği tespit edilmiştir. Vatandaşlarımızın bu tür dolandırıcılık faaliyetlerine cevap vermemeleri önemle duyurulur. Keşan  Atatürkçü Düşünce  Derneği  olarak  bütün üyelerimize adı geçen  telefon  numarasını...

Haberin Tarihi: 4 Ekim 2018 - Okunma Sayısı:1345 defa okundu.

Son zamanlarda çok sık rastladığımız telefonla yapılan dolandırıcılık olaylarına derneğimizin adı kullanılarak vatandaşlardan para talep edilmektedir.

0212 981 1940 nolu telefonla aranan vatandaşlara ‘’ 29 EKİMDE MEYDANLARDAYIZ BU EYLEMİMİZE KATKIDA BULUNMANIZI……’’diye para  istendiği tespit edilmiştir. Vatandaşlarımızın bu tür dolandırıcılık faaliyetlerine cevap vermemeleri önemle duyurulur.

Keşan  Atatürkçü Düşünce  Derneği  olarak  bütün üyelerimize adı geçen  telefon  numarasını  vererek gerekli uyarıyı yaptık.

Ayrıca  ADD Genel Merkezi bu telefonu kullananlar  hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştur.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı