Güncel

ADD,”BAŞIMIZ SAĞOLSUN”

ADD, Genel Merkezi 6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş’de gerçekleşen ve 11 ilden hissedilen 7.7 şiddetindeki deprem felaketi ile ilg,ili yazılı bir açıklama yayınladı. Açıklama şöyle; Büyük deprem felaketinden etkilenen yurttaşlarımıza geçmiş..

ADD,”BAŞIMIZ SAĞOLSUN”

ADD, Genel Merkezi 6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş’de gerçekleşen ve 11 ilden hissedilen 7.7 şiddetindeki deprem felaketi ile ilg,ili yazılı bir açıklama yayınladı.

Açıklama şöyle;

Büyük deprem felaketinden etkilenen yurttaşlarımıza geçmiş olsun diyor, yaşamını yitirenlere rahmet, yaralılarımıza şifa diliyoruz.

Temennimiz enkaz altındaki vatandaşlarımızın bir an önce kurtarılmaları ve can kaybımızın artmaması.

Genel Merkezimizde Acil Durum Masası oluşturulmuştur. Tüm şube başkanlarımız ve temsilcilerimizle eşgüdüm içinde çalışmalarımız sürmektedir.

Deprem bölgesinde ihtiyaç duyulacak battaniyeden aydınlatma ve ısıtma araçlarına, çadırdan giysiye, çocuk bezi ve mamasından gıda maddelerine her türlü yardım malzemesi için şubelerimiz genel merkezimizle iletişimde olacak, yardımların yetkililerle de görüşülerek etkin ve ihtiyaca uygun biçimde gönderilebilmesi için eşgüdüm içinde hareket edilecektir.

Gün; dayanışma, akıl ve bilimin doğruları ile hareket etme, yetkililerin uyarılarına ve kurallara uyma, duyarlı ve dikkatli olma günüdür. Özellikle sosyal medyadaki maksatlı ve yersiz paylaşımlar dikkate alınmamalı, yaygınlaştırılmamalıdır.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL