Güncel Manşet Okuma Sayısı: 35

ADEN Koleji Çocuk Şenliği yapıldı

ADEN Koleji Çocuk Şenliği yapıldı   ADEN Koleji 1. Geleneksel Çocuk Şenliği 20 Nisan 2013 Cumartesi günü okul bahçesinde gerçekleştirildi. Saat 12.00-15.00 arasında düzenlenen etkinliğe çok sayıda veli ilgi gösterdi…

ADEN Koleji Çocuk Şenliği yapıldı

ADEN Koleji Çocuk Şenliği yapıldı

DSCF3318 DSCF3372

ADEN Koleji 1. Geleneksel Çocuk Şenliği 20 Nisan 2013 Cumartesi günü okul bahçesinde gerçekleştirildi. Saat 12.00-15.00 arasında düzenlenen etkinliğe çok sayıda veli ilgi gösterdi.

DSCF3494 DSCF3465

Etkinlikte, hamur oyunları, parmak boyama çalışmaları, sulu boya çalışmaları, kil hamuru çalışmaları, boyama teknikleri yapıldı. Öte yandan, ADEN Koleji’nin bahçesinde minik öğrenciler velileri ile birlikte uçurtma da uçurdular. Kukla gösterilerinin yanı sıra, palyaço ve prenses de, öğrencilerle birlikte çeşitli oyunlar oynadılar. Bal toplama yarışması, sandalye kapmaca ve yumurta taşıma yarışmalarında da çocuklar doyasıya eğlendiler.

 

Etkinlik hakkında konuşan Anaokulu ve Ortaokul Müdürü Elvan Ekinci ve İlkokul Müdürü Mehmet Engin de, etkinliğe katılan velilerimize teşekkür ederek, ileriki yıllarda daha büyük şenlikler yapacaklarını belirttiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL