Güncel Manşet

ADEN Koleji’nde Türkiye genelinde sınav yapılacak “80 bin öğrencinin katılacağı sınava 5,6, ve 7. Sınıflar davet edildi”

ADEN Koleji’nde Türkiye genelinde sınav yapılacak  “80 bin öğrencinin katılacağı sınava 5,6, ve 7. Sınıflar davet edildi”

 

ADEN Koleji Okul Müdürü Hakan Yıldız, yaptığı yazılı açıklamada, hafta sonu yapılacak olan deneme sınavına tüm 5,6,7. Sınıf öğrencilerini davet etti.

HAKAN YILDIZ

Yıldız, sınav yayın gruplarının birleşerek hazırladığı ve Türkiye genelinde yapılacak olan sınavın 22 Mart 2014 Cumartesi günü saat 10.00’da ADEN Koleji’nde gerçekleştirileceğini söyledi.

Okul Müdürü Yıldız konu hakkında şunları söyledi: “Türkiye genelinde yapılacak olan sınava yaklaşık 80 bin öğrenci girecek. 5,6 ve 7. Sınıf öğrencilerimizin bu sınava girmeleri kendileri için çok faydalı olacak. Öğrencilerimiz sınav sayesinde Türkiye genelinde kendi sıralamalarını bulma şansı yakalayacak. Öte yandan, eksik oldukları konuları da tespit ederek çalışmalarını yürütecekler. Bu nedenle Keşan, İpsala, Malkara ve Uzunköprü’de bulunan 5,6 ve 7. Sınıf öğrencilerimizi hafta sonu tapılacak olan sınavımıza davet ediyorum”

 

Yıldız son olarak, sınava kayıt yaptırmak isteyenlerin (0284) 712 21 22 veya okula gelerek kayıtlarını yaptırabileceklerini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL