Güncel Manşet

ADEN Koleji’nin Okul-Aile Birliği Toplantısı yapıldı

ADEN Koleji’nin Okul-Aile Birliği Toplantısı yapıldı

ADEN Koleji’nin Okul-Aile Birliği Toplantısı yapıldı

 

ADEN Koleji 2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılı ilk Okul-Aile Birliği toplantısı 7 Kasım 2012 Çarşamba günü  gerçekleştirildi. Saat 17.30’da okul kantininde gerçekleştirilen toplantıya çok sayıda veli katıldı.

 

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantı, Divan Heyeti’nin seçimiyle devam etti. Yapılan seçimde, Divan Başkanlığı’na ADEN Koleji sınıf öğretmenlerinden Hasan Kılıç, Katip üyeliklere de öğrenci velilerinden Hüseyin Gülen ve Duygu Falay seçildi.

 

ADEN Koleji Kurucu Temsilcisi Halil İbrahim Yıldız’ın açılış konuşmasını yapmasının ardından, Okul-Aile Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu seçimi yapıldı.

Seçimde, Yönetim Kurulu Asil Üyeliklere Hasan Avcu, Duygu Falay, Ayşegül Aslan Aydın, Tuğçe Özbek ve Aysel Altınel seçilirken, yedek üyeliklere de, Sibel Meriç, Emel Pehlivanoğlu, Semra Uyulgan, Şeyda Aras ve Yeşim Negiz seçildi.

Denetim Kurulu Asil Üyeliğine Esin Kenar, yedek üyeliğine de Başak Kale seçildi. ADEN Koleji Okul-Aile Birliği başkanının ileriki günlerde yapılacak olan toplantıdan sonra belirleneceği kaydedildi.

 

 

Toplantı, dilek ve temenniler bölümüyle sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL