Güncel Okuma Sayısı: 14

Ahbap Keşan Başkanlığı’na Erdoğan Demir Seçildi.

Ahbap Keşan Başkanı olan Çilem Aslı Eren’in, işlerinin yoğunluğu nedeniyle bu görevinden istifa etmesinin ardından Ahbap Keşan’da gerçekleşen toplantıda Ahbap Keşan  Başkanlığı’na Erdoğan Demir seçildi. 3 Ekim 2018 Çarşamba günü..

Ahbap Keşan Başkanlığı’na Erdoğan Demir Seçildi.

Ahbap Keşan Başkanı olan Çilem Aslı Eren’in, işlerinin yoğunluğu nedeniyle bu görevinden istifa etmesinin ardından Ahbap Keşan’da gerçekleşen toplantıda Ahbap Keşan  Başkanlığı’na Erdoğan Demir seçildi.

3 Ekim 2018 Çarşamba günü gerçekleşen toplantıda, ahbap üyelerinin görüşleri doğrultusunda Ahbap Keşan Başkanlığına seçilen Demir, “2 ay süre ile bizlerle birlikte çalışan ve güzel işlere imza attığımız sevgili başkanımız Çilem Aslı Eren’in bu görevden ayrılmasından üzüntü duyduk, keşke kendisi bizlerle birlikte devam etseydi. Ama işlerinin yoğunluğu nedeniyle kendisi bu görevi bıraktığını açıkladı. Kendisini başkan olmasa da Ahbap Keşan’da görmeyi arzuluyoruz. Arkadaşlarımızın beni bu göreve layık görmeleri nedeniyle kendilerine teşekkür ediyorum. Ahbap Keşan olarak faaliyetlerimize bütün Ahbaplarla el birliği ile kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu toplantımıza ev sahipliği yapan Keşan Engellileri Koruma Derneği Yönetim Kurulu üyesi ve Ahbapımız Sayın Sedat Aydemir’e de teşekkür ederim” dedi.

Toplantıda ayrıca Ahbap Keşan olarak bundan sonra yapılabilecek işler ve izlenecek yol haritası ile ilgili de görüş alışverişinde bulunuldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL