HESABIM
Üye Ol

Ahbap Keşan’ın Sazlıdere Sahil Temizliği Yapıldı.

Ahbap Keşan’ın Sazlıdere Sahil Temizliği Yapıldı.

Ahbap Keşan tarafından 9 Eylül 2018 Pazar günü Sazlıdere’de Sahil temizliği yapıldı. Sazlıdere Sahili’nde saat 16.00’da başlayan temizlik çalışmasına Ahbap Keşan üyeleri ve Sazlıdere Sahili Güzelleştirme Kooperatifi üyeleri olmak üzere toplam 50 kişi katıldı. Temizlik çalışmasına Ahbap Platformu Şehirler Başkanı ve Keşanlı olan Barlas İşbaşar ile Sazlıdere Sahili Güzelleştirme Kooeparatifi Başkanı Serdar Durak da katıldı....

Haberin Tarihi: 10 Eylül 2018 - Okunma Sayısı:1376 defa okundu.

Ahbap Keşan tarafından 9 Eylül 2018 Pazar günü Sazlıdere’de Sahil temizliği yapıldı.

Sazlıdere Sahili’nde saat 16.00’da başlayan temizlik çalışmasına Ahbap Keşan üyeleri ve Sazlıdere Sahili Güzelleştirme Kooperatifi üyeleri olmak üzere toplam 50 kişi katıldı.

Temizlik çalışmasına Ahbap Platformu Şehirler Başkanı ve Keşanlı olan Barlas İşbaşar ile Sazlıdere Sahili Güzelleştirme Kooeparatifi Başkanı Serdar Durak da katıldı.

 

16.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşen sahil temizliği çalışmasında yaklaşık 1 ton çöp toplandı.

İşbaşar, Ahbap Keşan’ın yeni kurulmasına rağmen önemli çalışmalara imza atmaya başladığını belirterek “Genel Başkanımız Haluk Levent, Ahbap Keşan’ın çalışmalarını yakından takip ediyor. Burada arkadaşlarımızın yaptığı ve yapacağı çalışmalar bizim için çok önemli. Bugünkü sahil temizliğine destek veren başta Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan olmak üzere Sazlıdere Muhtarı Mehmet Kartol, Güzelleştirme Kooperatifi Başkanı Serdar Durak ve yönetim kurulu üyeleri ile tüm Ahbaplara teşekkür ederim” dedi.

Ahbap Keşan Başkanı Çilem Aslı Eren de bu etkinlikte kendilerini yalnız bırakmayan Ahbap Platformu Şehirler Başkanı Barlas İşbaşar ‘a ve tüm Ahbaplara teşekkür etti.

Temizlik çalışmasına katılan Ahbaplardan Safiye Gülgün Karasulu da yoğun çalışması ve uğraşısı nedeni ile tüm Ahbap Keşanlıların oybirliği ile günün Ahbap’ı seçildi.

Serdar Durak da, Ahbap Keşan’a Sazlıdere Sahili’nde gerçekleştirdikleri bu temizlik çalışması için teşekkür etti.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı