HESABIM
Üye Ol

AHBAP Tekirdağ kan ve kök hücre bağışı ile umut olacak

AHBAP Tekirdağ kan ve kök hücre bağışı ile umut olacak

Yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile gönülleri fetheden Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP), belirli aralıklarla yaptığı kan ve kök hücre bağışı kampanyalarını bir araya toplayarak tüm vatandaşları hafta sonu düzenleyeceği bağış kampanyasına davet etti. 57 ŞEHİRDE EŞ ZAMANLI GERÇEKLEŞTİRİLECEK Hafta sonu 57 şehirde eş zamanlı gerçekleşecek Kan ve Kök Hücre Bağışının Tekirdağ ayağını gerçekleştirecek olan...

Haberin Tarihi: 29 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:446 defa okundu.

Yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile gönülleri fetheden Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP), belirli aralıklarla yaptığı kan ve kök hücre bağışı kampanyalarını bir araya toplayarak tüm vatandaşları hafta sonu düzenleyeceği bağış kampanyasına davet etti.

57 ŞEHİRDE EŞ ZAMANLI GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Hafta sonu 57 şehirde eş zamanlı gerçekleşecek Kan ve Kök Hücre Bağışının Tekirdağ ayağını gerçekleştirecek olan Ahbap Tekirdağ, sosyal medya üzerinden yaptığı duyuruda Tekirdağ’da kampanyanın 2 Aralık Pazar günü gerçekleştirileceğini açıkladı.

HAYDİ, SEN DE BİR UMUT OL!

Kızılay işbirliğinde gerçekleştirilecek Kan ve Kök hücre Bağışı kampanyası ile ilgili yapılan açıklamada; “Bir damla kan bin umut demek. Kan ve kök hücre bağışında bize katıl, sen de bir umut ol. 2 Aralık 2018 Pazar Günü 12.00 – 16.00 saatleri arasında Köprübaşı Mevkii Tekira AVM önünde Kan ve Kök Hücre Bağışında bulunmak için buluşuyoruz. Yaptığımız kan bağışı ile 3 can kurtarıyor, verdiğimiz kök hücre örneği ile hastalarımıza şifa oluyoruz. Haydi, sen de bir umut ol!” ifadeleri yer aldı.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı