Güncel Siyaset Okuma Sayısı: 776

Ahmet Köseler, Çetin Alabak ve Taner Karatepe Keşan Postası’nda Erdoğan Demir’in canlı yayın konuğu oldu

Keşan Postası’nda Erdoğan Demir‘in canlı yayınları devam ediyor. 22 Mayıs 2020 Cuma günü akşamı saat 22.00’de  Saadet Partisi Keşan İlçe Başkanı Ahmet Köseler, Vatan Partisi Keşan İlçe Başkanı Çetin Alabak..

Keşan Postası’nda Erdoğan Demir‘in canlı yayınları devam ediyor.

22 Mayıs 2020 Cuma günü akşamı saat 22.00’de  Saadet Partisi Keşan İlçe Başkanı Ahmet Köseler, Vatan Partisi Keşan İlçe Başkanı Çetin Alabak ve DSP Keşan İlçe Başkanı Taner Karatepe, Erdoğan Demir‘in canlı yayın konuğu oldu.

Zoom üzerinden yapılacak yayın Keşan Postası Sayfası, Keşan Sayfası, Keşanlılar İpsalalılar Enezliler ve Çevre Köyleri  sayfalarından canlı olarak yayınlandı.

Köseler, Alabak ve Karatepe Türkiye’deki ve Keşan’daki  koronavirüs sürecini ve yapılan çalışmaları değerlendirerek, Demir ile yayında izleyicilerden gelecek soruları cevaplandırdı.

Canlı yayını 23 Mayıs 2020 Cumartesi günü, saat 00.45 itibari ile Keşan Postası sayfasında 3.010, Keşan Sayfasında 2.100 ve Keşanlılar İpsalılar, Enezliler ve Çevre Köyleri sayfasında 1.524 olmak üzere toplam 6.634 kişi izledi.

Keşan Postası’ndan gerçekleşen canlı yayını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Taner Karatepe, Ahmet Köseler ve Çetin Alabak Canlı Yayın Konuğumuz

Demokratik Sol Parti Keşan İlçe Başkanı Taner KaratepeSaadet Partisi Keşan İlçe Başkanı Ahmet KöselerVatan Partisi Keşan İlçe Başkanı Çetin AlabakErdoğan Demir'in Canlı Yayın Konuğu

Keşan Postası paylaştı: 22 Mayıs 2020 Cuma

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL