Güncel Manşet Spor

Ahmet Tek ve Hasan Tek’ten Mehmet Özcan’a ziyaret…

Ahmet Tek ve Hasan Tek’ten Mehmet Özcan’a ziyaret…

 

27 Ekim 2013 tarihinde Zeytinburnu Belediyesi tarafından düzenlenen  Uluslar arası 5. Cumhuriyet Koşusu’na katılan Ahmet Tek ve Hasan Tek, Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Bayram Ali Kalfalar ile birlikte 6 Kasım 2013 Çarşamba günü Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret ettiler.

IMG_0098

1135 sporcunun katıldığı yarışmada Ahmet Tek, 10 kilometrelik yarışmayı 35 dakika 35 saniye de tamamlayarak genel klasmanda 32 oldu ve yaş grubunda da 10.oldu.

13-15 Yaş Grubu’nda Yarışmaya katılan Hasan Tek ise 39 dakika 24 saniye ile yarışmayı tamamlayarak Genel Klasmanda 67. , yaş grubunda ise 3.oldu.

Ahmet Tek, Hasan Tek, Bülent  Buruk, Şevket Kırık, Mehmet Altınışık,Murat Altınışık ve Ender Bahse’den oluşan Keşan Masterler Atletizm Grubu da kulüpler arasında takım halinde 3.oldu.

Özcan, ziyaret sırasında Ahmet ve Hasan Tek kardeşleri  başarılarından dolayı kutlayarak “Bu iki kardeşimizin başarıları bizleri gurulandırıyor. Kendilerinden gelecekte daha büyük başarılar bekliyoruz. Biz de Keşan Belediyesi olarak imkanlarımız ölçüsünde kendilerine gerekli desteği veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz” dedi.

Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Bayram Ali Kalfalar ile Hasan ve Ahmet Tek kendilerine destek olan  Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’a teşekkür ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL